Osobnosti narodené 11. júla: „Sú to sarkastické citlivky,“ hovorí veštica Daniela

Čo majú spoločné Iveta Malachovská, Martin Ďurica, Martin Kližan, Karoline Wozniacka, Giorgio Armani či Yul Brynner? Okrem popularity napríklad aj to, že majú dnes narodeniny. A čím sú ľudia narodení v dnešný deň výnimoční? Podľa veštice Daniely Paculíkovej dvojnásobné jednotky v dátume narodenia znamenajú, že títo ľudia to dotiahnu v živote naozaj ďaleko. „Sú veľmi citliví, avšak vedia byť aj pekne sarkastickí. Potrebujú kvalitné vzťahy, sami nespravia totiž vôbec nič.“

Ľudia

Iveta Malachovská (52)

Tvár televíznej obrazovky, slovenská moderátorka a redaktorka. V roku 1991 absolvovala štúdium produkcie na Filmovej akadémií múzických umení v Prahe, kde získala titul Mgr. art. Preslávila sa začiatkom 90. rokov relácii pre mladých Štúdio Kontakt, ktorú moderovala s Paľom Janíkom. Pôsobila ako vo verejnoprávnej, tak aj v súkromnej televízií. Vydala sa za operného speváka Martina Malachovského, s ktorým má dcéru Kristínu. Dnes oslavuje 52 rokov.

Pokračovanie na ďalšej strane

Ľudia
  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu plus7dni@7plus.sk.