Zamaskovaná: Trošková mala slnečné okuliare v sychravý deň.

EXKLUZÍVNE FOTO! Našli sme Ficovu chránenkyňu Troškovú! Vozí ju štátna ochranka?

Vozia ju a sledujú ako oko v hlave. Po údajných vyhrážkach sa o jej bezpečnosť majú starať muži zákona.

V paneláku

Ficova asistentka momentálne žije v novostavbe v bratislavskej Petržalke. Podľa našich informácií má ísť o byt, ktorý má prenajatý. Podarilo sa nám ju nafotiť, ako vychádza z domu.

Oblečené mala modré džínsy, vysoké čižmy na opätkoch, šatku. Cez ruku mala prehodenú tašku na laptop. Tvár si ukrývala za slnečnými okuliarmi, ktoré jej boli ako ochrana pred silnými lúčmi v sychravý deň skutočne zbytočné. Pred vchodom už na ňu čakal šofér v čiernom Superbe s majákmi, do ktorého nasadla a odfrčali preč.

Trošková má ochranku.
Trošková má ochranku.
Autor transparentu: savolpykelica

Na Úrad vlády?

Úrad vlád vo svojej reakcii poprel, že by išlo o auto štátnej ochranky. Vozidlo, ktoré odviezlo bývalú Ficovu asistentku sa na ďalší deň objavilo aj na Úrade vlády. Trošková by tam však už nemala pracovať, rovnako ako Viliam Jasaň. Obaja vo funkciách skončili po vražde novinára Jána Kuciaka (+27) a archeologičky Martiny Kušnírovej (+27). Ako to, že ju napriek tomu viezlo vozidlo, ktoré pri vstupe do vládneho areálu nikto nekontroloval, už tlačový odbor neobjasnil

Čo sa deje s Máriou Troškovou? Naozaj sa bojí o život? Ďalšie exkluzívne fotografie kontroverznej asistentky Roberta Fica hľadajte v najnovšom vydaní PLUS 7 DNÍ.