EXKLUZÍVNE: "Zbitá" Dankova expriateľka prehovorila pre PLUS 7 DNÍ

Kontroverzný aktivista Ivan Katrinec tvrdí, že existuje video, ktoré zobrazuje šéfa SNS Andreja Danka ako bije svoju priateľku. Žena, ktorá na ňom vraj má byť, prehovorila pre PLUS 7 DNÍ.

Katrinec odštartoval megaškandál statusom na facebooku. „Andrej Danko zbil ožratý na ulici v Bratislave 8.5.2015 svoju priateľku. Sám pritom dostal od svedka incidentu jednu presne mierenú, aby sa spamätal, čo robí. Že to píšem takto verejne ? Ak to nie je pravda, nech na mňa tento chrapúň podá trestné oznámenie za ohovárenie a krivé obvinenie. A že to nie je jediná, ktorá pocítila jeho päste , o tom by vedeli hovoriť ďalšie ženy ako pani M. pani L. a pani D.“

Predseda parlamentu reagoval trestným oznámením na Katrinca, ale aj Igora Matoviča, ktorý status zdieľal.

Ivan Katrinec: Tvrdí, že videl kompletné videou, kde má vraj Andrej Danko útočiť.
Ivan Katrinec: Tvrdí, že videl kompletné videou, kde má vraj Andrej Danko útočiť.
MATEJ KALINA

Katrinec: Tvrdí, že videl celé video z údajného incidentu. Foto: Matej Kalina

Šesť sekúnd

O deň neskôr sa objavilo video, ktoré malo šesť sekúnd a je na ňom muž v kabáte s blondínkou, ktorou má byť Dankova vtedajšia priateľka Alexandra Juhásová. Tá si na videu skrýva tvár v rukách a pôsobí, že plače. Muž v kabáte sa jej prihovára. Podľa Katrinca ide o Danka a Alexandru.

Šesť sekúnd: Blondýnkou na ňom je podľa Katrinca Alexandra Juhásová.
Šesť sekúnd: Blondýnkou na ňom je podľa Katrinca Alexandra Juhásová.
GRABY Z VIDEA

Blondínka a muž v obleku: Na videu, kde sa muž prihovára žene je podľa Katrinca Alexandra Juhásová a Andrej Danko. Grab

Politické hry?

Tá však Katrincove slová popiera. „S pánom Dankom sme tvorili pár a nikdy sa v našom vzťahu ku mne nesprával násilne. Je mi veľmi nepríjemné, že je moje meno a súkromie zneužívané na politické hry,“ hovorí Alexandra Juhásová. Kompletné video, teda aspoň to, o ktorom hovorí Katrinec, sa na verejnosti neobjavilo.