Pohodička: Béla Bugár s partiou kolegov z Mosta-Híd.

FOTO Bugár prichytený na terase s fľašou vína. S týmito pánmi pripravoval kandidatúru?

Dlhoročný poslanec chce byť prezidentom. Béla Bugár v sobotu popoludní ohlásil kandidatúru. Večer predtým popíjal s partiou blízkych.

Minerálky, ale aj fľaša vína na stole pánov v rokoch. Pred sobotňajším snemom Most-u-Híd si šéf strany vyšiel okolo 19-tej večer posedieť s kolegami. Pri stole jednej bratislavskej terasy s ním náš fotograf zachytil prezidentského kandidáta Bélu Bugára, ministra dopravy Arpáda Érseka, ministra životného prostredia Lászlá Solymosa, poslancov Eleméra Jakaba a Petra Vörösa.

Hŕstka straníckych funkcionárov zrejme dolaďovala posledné detaily sobotňajšieho snemu a veľkolepého oznámenia kandidatúry svojho šéfa. Všetci vyzerali v dobrej nálade, ale aj trochu zamyslene.

Centrála strany Most-Híd sa nachádza len na skok o reštaurácie, kde "mosťáci" posedávali. Strana mala v piatok aj zasadnutie republikovej rady. Počas neho niektorí zrejme vysmädli. S otázkou, či poslanci a ministri popíjali na účet strany sme sa obrátili na hovorkyňu. "Večera po zasadnutí bola hradená z účtu strany, nápoje hradilo vedenie," napísala hovorkyňa o tom, kto posedenie zaplatil.

Posedenie: Pohoda, klídek, tabáček. Béla Bugár si večer predtým, ako ohlásil, že by rád bol prezidentom, posedel s kolegami na terase bratislavského podniku.
Posedenie: Pohoda, klídek, tabáček. Béla Bugár si večer predtým, ako ohlásil, že by rád bol prezidentom, posedel s kolegami na terase bratislavského podniku.
Foto: foto David Duducz

  • vc
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní