Marek a Alexandra sa mali včera 1.10 brať.

FOTO Hrôza na východe Slovenska: Dobil a potom spálil telo svojej snúbenice (†27), polícia ho už obvinilia

Polícia prípad vyšetrovala od piatkového večera. V sobotu podvečer svojho 27-ročného kolegu z brutálneho činu obvinila.

Namiesto svadobnej veselice prišiel šok, z ktorého sa ich blízki len tak nespamätajú! Ak vôbec. Doslova niekoľko hodín pred tým, než si mladá zaľúbená dvojica z východného Slovenska mala v obradnej sieni spišskonovoveskej Radnice povedať spoločné áno, zasiahla do ich životov strašná tragédia.

Nastávajúci ženích, 27-ročný Marek, svoju snúbenicu Alexandru (†27) v piatok večer dobodal, jej nevládne telo potom odniesol do lesa a kvôli zahladeniu stôp ho bez milosti podpálil. Polícia ho v sobotu podvečer za tento čin obvinila.

Polícia na nohách: Desiatky policajtov z dvoch okresov na východe Slovenska sú v pohotovosti. Ich kolega mal brutálnym spôsobom zavraždiť svoju snúbenicu. Foto: Archív

Následne, akoby sa nič nestalo, išiel nahlásiť jej nezvestnosť. Nemilosrdný zločinec svoj skutok spáchal na území dvoch okresov. Svoju snúbenicu dobodal v Spišskej Novej Vsi a podpálil v lesoch v okrese Levoča. Dôvod jeho brutálneho skutku je priam neuveriteľný! Vraj sa pohádali kvôli koláčom.

Prípad už od piatka prešetrujú desiatky policajtov. Čin je o to závažnejší, že páchateľom je podľa všetkých doteraz získaných dôkazov ich 27-ročný kolega, ktorý v zbore pracoval päť rokov a zaradený bol do pohotovostnej motorizovanej jednotky.

Hovorca ministerstva vnútra Ivan Netík potvrdil, že v prípade bolo začaté trestné stíhanie za vraždu. ,,V tejto chvíli sa dokončujú procesné úkony na obvinenie páchateľa a návrh na jeho vzatie do väzby,” povedal nám. Potvrdil tiež, že podozrivý v policajnom zbore pracoval päť rokov a zaradený bol do pohotovostnej motorizovanej jednotky.

Alexandra a Marek podľa dostupných informácii tvorili pár päť rokov, zasnúbení boli viac ako dva. Mladá vyštudovaná právnička mala byť dcérou riaditeľa jednej zo štátnych inštitúcií v Spišskej Novej Vsi a dlhoročnej učiteľky, ktorá v minulosti šéfovala v základnej škole.


  • Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní