Hlasujte za top tváre! Kto bol za 25 rokov na titulke najčastejšie?

Za dvadsaťpäť rokov sa na titulkách PLUS 7 DNÍ vystriedali stovky ľudí. Politici, herci, osobnosti aj rýchlokvasené celebrity. Naša kolegyňa zostavila rebríček dvadsiatich piatich najčastejších titulkových tvárí. Uhádli by ste, kto ho vedie?

Tipnite si, kto z týchto ľudí bol na titulke Plus 7 DNÍ najčastejšie, hlasujte v ankete a vyhrajte tričká s originálnym motívom "Myšlienok týždňa".

1. Vladimír Mečiar (72) - Prvý slovenský premiér a líder HZDS výrazný náskok získal v 90. rokoch. Na titulke sa predstavil ako kazateľ, Santa Claus, rozzúrený býk, vatikánsky anjel, ale aj tvár z novej bankovky.

2. Nora Mojsejová (56) - Košickej podnikateľke stačil extravagantný životný štýl, aby sa spolu s Adrianou Sklenaříkovou stala suverénne najslávnejšou ženou krajiny.

3. Adriana Sklenaříková (43) - Topmodelka z Brezna sa po prvý raz objavila na úvodnej strane PLUS 7 DNÍ 4. marca 1997 s titulkom Slovenka dobyla svet módy.

4. Andrea Verešová (35) - Do šoubiznisu sa uviedla, keď sa v roku 1999 stala Miss Internet, Miss Press a nakoniec aj Miss Slovensko.

5. Robert Fico (50) - Premiéru na titulke PLUS 7 DNÍ mal 6. marca 2000 ako Mečiarov rival. Na otázku, či bude v budúcnosti otvorene hovoriť o svojich majetkoch, odpovedal: „Bez problémov.“

6. Princ William (33) - Má rovnaký počet tituliek, ako jeho mama.

7. Princezná Diana († 36) - Titulka vydaná po Dianinej smrti mala pre PLUS 7 DNÍ zásadný význam. Pritiahla aj čitateľov, ktorí o nás dovtedy ani netušili.

8. Lucie Bílá (49) - Speváčka, ktorá sa za dvadsaťpäť rokov ocitla na titulke PLUS 7 DNÍ najčastejšie, pochádza z Čiech - ale nevolá sa Iveta Bartošová.

9. Adela Banášová (34) - Na titulke PLUS 7 DNÍ sa prvý raz ocitla 1. apríla 2005. Moderovala SuperStar a držala palce Zdenke Prednej.

10. Ján Slota (61) - Už od roku 1996, ako vyšlo na titulke PLUS 7 DNÍ, si nesie na chrbte svoj národniarsky dvojkríž.

Čítajte viac:

Týždenník Plus 7 DNÍ oslavuje 25 rokov: Nenechajte si to ujsť!

11. Karel Gott (75) - Dlhé roky čitateľov fascinoval predovšetkým jeho sexuálny život.

12. Dara Rolins (42) - Na titulke sme ju riešili, keď sa nechala nafotiť nahá, priznala fajčenie trávy, keď sme zistili, že si zmenila priezvisko, keď pri havárii zabila motocyklistu a keď začala chodiť s Rytmusom.

13. Jozef Majský (69) - V roku 1995 sa na titulke PLUS 7 DNÍ prezentoval ako najbohatší Slovák, neskôr najmä ako „podnikateľ“ obvinený z vytunelovania nebankoviek Horizont a BMG Invest.

14. Ivan Gašparovič (74) - Bývalý prezident národ „bavil“ svojimi brptami alebo tým, že za štátne peniaze si nechal zveľadiť svoj rodinný dom v Limbachu.

15.- 20. Pamela Andersonová (48), Daniela Peštová (44), Ivan Lexa (53), Helena Vondráčková (68), Michal Kováč (84), Princ Harry (30)

21. - 25. Rudolf Schuster (84), Mikuláš Dzurinda (60), Kamila Magálová (64), Dagmar Havlová (62), Nela Pocisková (24)

Anketa

Kto bol podľa vás na titulke PLUS 7 DNÍ najčastejšie?

Vladimír Mečiar 13% Nora Mojsejová 4% Adriana Sklenaříková 2% Andrea Verešová 4% Robert Fico 5% Princ William 2% Princezná Diana 34% Lucie Bílá 3% Adela Banášová 3% Ján Slota 3% Karel Gott 2% Dara Rolins 2% Jozef Majský 2% Ivan Gašparovič 2% Pamela Anderson 1% Daniela Peštová 1% Ivan Lexa 1% Helena Vondráčková 3% Michal Kováč 2% Princ Harry 1% Rudolf Schuster 1% Mikuláš Dzurinda 1% Kamila Magálová 1% Dagmar Havlová 2% Nela Pocisková 3%Celkový počet hlasujúcich: 272

Súťaž! Hlasovaním v ankete máte možnosť vyhrať tričká s originálnym motívom. Stačí, ak vyplníte priložený formulár.

Vyhrajte s týždenníkom Plus 7 DNÍ.

FOTO: ilustračné, Pluska.sk

Vaše meno a priezvisko:*Vaša poštová adresa:*Vás e-mail:*Telefónne číslo:*

* Zapojením sa do súťaže dávate súhlas na spracovanie vašich osobných údajov

Vianočné tipy na darček