Sídlo mafiánskeho bosa Juraja Ondrejčáka (vľavo), ktoré môže prepadnúť v prospech štátu, je strážené moderným kamerovým systémom a ostnatým drôtom.

Juraj Ondrejčák alias Piťo: Bude z bosa bezdomovec?

Nedobytné sídlo mafiánskeho bosa Juraja Ondrejčáka, alias Piťa, je už oficiálne zaistené. Ďalšie majetky zatiaľ nie.

Čo vy tu? Ste z realitky? - pristúpil k nám krátko po príchode pred jeden z najznámejších domov v bratislavskom Lamači mocný chlapisko bez krku, odetý od hlavy po päty v mundúre pripomínajúcom vojenskú uniformu.

Ráznym krokom vyšiel z brány, za ktorou stojí nedobytný objekt chránený vysokým múrom, ostnatým drôtom a moderným kamerovým systémom.

V prvej chvíli nám nebolo jasné, či sa máme nad vzniknutou situáciu pousmiať, alebo sa, nedajbože, obávať následkov. Keď vás však natáča na mobil chlap, ktorý si ešte aj tovar od kuriéra preberá so zahalenou tvárou, začnete sa v duchu pýtať, kde asi skončí to milé video.

Náš „vojak“ v bratislavskom Lamači berie svoju úlohu vážne. Napokon, stráži dom patriaci svojho času jednému z najznámejších a najvplyvnejších bosov bratislavského podsvetia Jurajovi Ondrejčákovi, alias Piťovi. Špecializovaný trestný súd ho poslal nedávno na osemnásť rokov do väzenia, rozsudok však zatiaľ nie je právoplatný.

Viac sa dočítate v aktuálnom čísle týždenníka Plus 7 DNÍ

  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].