Traja páchatelia vo veku 24 až 27 rokov vystrieľali päť rán zo samopalu do rodinného dom.

Mínus 7 dní: Hnednúca Šimkovičová, strieľajúci nezbedníci a experti na školskú reformu, čumiaci ako puci

TOP udalosti uplynulých dní podľa PLUS 7 DNÍ.

Chlapci nezbední

Zrejme na vlnu novej rétoriky prešli policajní funkcionári. Najmä tí v Banskobystrickom kraji. Keď totiž v jednej z tamojších obcí na Horehroní došlo k alarmujúcej udalosti, traja páchatelia vo veku 24 až 27 rokov vystrieľali päť rán zo samopalu do rodinného domu, v ktorom spali malé deti, skutok okomentovali skutočne čarovne. Vraj sa chlapcom, nezbedníkom jedným, len zasexovať chcelo a keď nenašli vhodné devy, vypili si a pozabávali sa so zbraňou v ruke.

Mimochodom, tí chlapci majú za sebou celkom pestrú minulosť. Minimálne jeden z nich dokonca aj trestnú. Pred súdom stál už šesťkrát. Trojica aktuálne čelí obvineniam z niekoľkých skutkov. Okrem iného z nedovoleného ozbrojovania, výtržníctva a obchodovania so zbraňami. „Nezbedníci“ strieľali z útočnej pušky Sa vz. 58, ktorá má dostrel 2,8 kilometra. Náboj, ak je bežný, má smrtiaci účinok na celej dĺžke letu. Také neškodné…

V dome, do ktorého chapci strieľali spali aj malé deti.
V dome, do ktorého chapci strieľali spali aj malé deti.
Foto: TV Noviny

  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní