Niekdajšia tvár verejnoprávnej televízie Nataša Žembová síce v politike po volebnom krachu KDH skončila ako recepčná v súkromnom zdravotníckom zariadení, opäť v nej však ožíva chuť po návrate na výslnie.

Zvádzala katolíka Figeľa, teraz mieri k prezidentovi

Niekdajšia tvár verejnoprávnej televízie Nataša Žembová (42) síce v politike po volebnom krachu KDH skončila ako recepčná v súkromnom zdravotníckom zariadení, opäť v nej však ožíva chuť po návrate na výslnie.

Ambiciózna

“Od februára by som mala začať pracovať v prezidentskom paláci, v PR tíme u Andreja Kisku. Ale zaujímajú sa o mňa aj mnohé ďalšie súkromné firmy, budem si ešte vyberať,”prehovorila Nataša Žembová, ktorú sme náhodne stretli pri návšteve súkromného zdravotníckeho zariadenia v bratislavskej Petržalke.

Fešná tmavovláska tu pracuje ako recepčná, vybavuje žiadosti pacientov v centre a objednáva ich na vyšetrenia. Nataša Žembová bola dlhé roky výraznou tvárou verejnoprávnej RTVS. Z obrazoviek sa nedobrovoľne musela vytratiť pre jej angažovanie sa v kampani pred referendom, ktoré iniciovala kontroverzná Aliancia za rodinu. Žembová bola jej tvárou a účinkovala aj v klipe, ktorý bol zameraný proti adopciám detí partnermi rovnakého pohlavia. Svoje postoje vysvetľovala tým, že ako vydatá matka troch detí si váži tradičnú rodinu, ktorú “Boh založil ako uholný kameň spoločnosti”.

Aférka s Jánom Figeľom

Po odchode z médií zamierila krásna Nataša do politiky. Presnejšie do Kresťanskodemokratického hnutia, kde pôsobila ako hovorkyňa predsedu hnutia Jána Figeľa. Začala meniť jeho šatník a účes, sprevádzala ho na cestách a objavila sa aj na kandidátke KDH do parlamentných volieb v roku 2016.

S exmanželom
S exmanželom
Foto: archív

V kuloároch sa šepkalo o tom, že medzi Žembovou a Figeľom je aj bližší vzťah, než len kolegiálny. Niečo naznačili aj uniknuté emaily, kde Figeľ oslovuje Natašu “láska moja” a píše jej, že bol v sprche. “Sám si bol v sprche? Bezo mňa? No teda…”odpovedala mu Nataša z oficiálneho mailu tlačového oddelenia KDH. Ján Figeľ však celú vec zahovoril tým, že s Natašou sú iba rodinnými priateľmi a odmietal, že by medzi nimi bol akýkoľvek románik. Žembová sa však s manželom rozviedla potom, ako sa medializoval sa jej ďalší vzťah s lekárom, u ktorého pracovala ako sestrička.

U prezidenta ju nečakajú

“Nie je to pravda, nikoho do nášho PR tímu nehľadáme,”ozrejmil prezidentov hovorca Roman Krpelan, ako je to s príchodom Natálie Žembovej do tímu Andreja Kisku. Podľa našich informácií ambiciózna krásna Nataša naozaj poslala do paláca životopis a u prezidenta naozaj hľadajú zamestnanca. Avšak nie do prezidentovho tímu. Hľadajú sekretárku, ktorá by vybavovala žiadosti a pohovory sa ešte iba budú konať.

Ďalšie témy, ktoré sa oplatí prečítať:


  • Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní