Podľa informácií PLUS 7 DNÍ predsedu vlády presviedčali jeho najbližší, aby Bonaparte, ktoré sa stalo podľa opozície stalo symbolom korupcie, opustil.

PLUS 7 DNÍ EXKLUZÍVNE Ficovi je dobre. Na hlas ľudu kašle, Bonaparte sa opustiť nechystá

Hoci sa v kuloároch šepkalo, že Robert Fico na jeseň opustí luxusný byt v bytovom komplexe Bonaparte, nestane sa tak.

Podľa informácií PLUS 7 DNÍ predsedu vlády presviedčali jeho najbližší, aby Bonaparte, ktoré sa stalo podľa opozície symbolom korupcie, opustil. Domnievajú sa, že jeho odchodom z bytu, ktorý postavila firma kontroverzného podnikateľa Ladislava Bašternáka, by sa situácia upokojila.

Premiérovi sa očividne v budove spojenej s daňovými podvodmi žije dobre. Foto: Vlado Benko jr.

Dnes sa totiž bytový dom na bratislavských Palisádach stal miestom, kde už dva mesiace každý pondelok protestujú občania a žiadajú hlavu ministra vnútra Roberta Kaliňáka a Ficov odchod z bytu. Na Úrade vlády dokonca hľadali pre premiéra vhodné bývanie.

V bytovom komplexe na Palisádach žijú politici a osobnosti blízke premiérovi Robertovi Ficovi. Foto: Vlado Benko jr.

V hre bolo niekoľko víl patriacich ministerstvu zahraničných vecí, či ministerstvu vnútra. Robert Fico sa však podľa našich informácií napokon sťahovať odmietol. Keďže oficiálne byt v Bonaparte Ficovi nepatrí, zrejme sa obáva, že keby odišiel, Bašternák ho prenajme niekomu inému.


  • red
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní