Pellegriniho nový imidž zaujal viacerých jeho kolegov.

Pellegrini nahodil nový imidž. Kam, preboha, zmizli povestné jamky v lícach?

S briadkou a plný elánu! Vicepremiér pre investície a informatizáciu zaujal novým imidžom aj kolegov, Prečo svoje neodolateľné jamky v lícach zakryl strniskom?

Lenivý oholiť sa

Nedávno v rozhovore pre PLUS 7 DNÍ vyhlásil Peter Pellegrini (Smer-SD) džihád byrokracii. Nebolo to pritom prvýkrát, čo použil termín, ktorý sa spomína častejšie v spojení s terorizmom, ako v boji proti neduhom štátu. O džiháde hovoril už v máji: „Nemôžeme vyhlásiť džihád veľkým projektom,“ povedal na konferencii ITAPA.

Pellegriniho nový imidž zaujal viacerých jeho kolegov.
Pellegriniho nový imidž zaujal viacerých jeho kolegov.
TASR

No a netrvalo dlho a podľa vzoru moslimských radikálov si už si nechal vyrašiť aj strnisko.

„Ale čoby! V lete som sa počas dovolenky neoholil. Je to celkom pohodlné,“ zabával sa na tomto spojení včera po hodine otázok v parlamente.

Uštipační kolegovia

Pellegriniho nový imidž zaujal viacerých jeho kolegov. Podpredsedovia parlamentu Martin Glváč a Béla Bugár si napríklad počas jeho vystúpenia pred zákonodarcami navzájom naznačovali, že vicepremiér značne ostarol. Jeho smerom však mierili skôr uznanlivé a možno aj závistlivé pohľady.

„Niektorí kolegovia mi chceli kúpiť žiletky, iní to nekomentovali. Teraz sa to celkom nosí a mne sa to páči. Keď ma to prestane baviť, tak sa zase oholím,“ reagoval Pellegrini. „Nejde úplne o bradu, ale skôr o dlhšie strnisko. Dlhú bradu by som si asi nenechal,“ tvrdí, vicepremiér, ktorý je inak známy svojimi jamkami v lícach - loví na ne najmä voličky.

  • redakcia
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].