Pytačky: Rakúšan najskôr dlhé minúty sondoval terén.

Rozkoš po rakúsky: Slovenské radodajky majú aj zahraničnú klientelu

Kňažky lásky z vychýrenej Slovnaftskej ulice sú populárne u zahraničných klientov. Peňaženku si však muži dobre strážia.

Túžba, ani tá sexuálna, nepozná vek. Ba ani hranice. Rakúski muži radi vyhľadávajú zvodné slovenské devy. Náhodní chodci na Slovnaftskej ulici, známej ako bratislavský bulvár lásky, bývajú svedkami malých, často nevinne vyzerajúcich zoznámení.

Zblíženie

Napríklad Rakúšan v rokoch pribrzdil svoj luxusný Mercedes pri postávajúcej čiernovláske. Boli dve hodiny popoludní. Dvojica sa oprela o kapotu limuzíny. Iskrenie sa dalo priam krájať a o jazykovej bariére nemohlo byť ani reči.

Keď niekoľkominútové slovné laškovanie dosiahlo vrchol, situácia si priam žiadala posunúť veci ďalej. Slečna naskočila na sedadlo spolujazdca. Postarší milovník zatiaľ prezieravo otvoril kufor a vhodil dnu peňaženku, ktorú mal zastrčenú v nohaviciach. Vzápätí vhupol za volant a odviezol svoju blažene sa tváriacu spoločníčku na miesto, kde si mohli nerušene užiť zblíženie.

„Rakúšania sú úplní ‚prasáci‘. Prídu na drahých autách, ale väčšinou nechcú fajku alebo sex, skôr niečo úchylné,“ hovorí Ivetka, jedna zo slečien pri krajnici. Gáža za chvíľkové potešenie sa pohybuje podľa úkonu a stupňa ochrany od desať eur vyššie.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].