Štefan Skrúcaný, Rastislav Žitný a Eva Varholíková Rezešová. Všetci usmrtili nevinných ľudí. Nie všetci si však trest odpykali za múrami väznice.

Šoférovali opití, usmrtili nevinných. Autonehody sa nevyhli ani našim celebritám, v base skončili iba dvaja!

Nenarodil sa pod hviezdou šťasteny. Spevák Jožo Ráž mal opäť nehodu. Tentoraz, našťastie, nie takú tragickú. Nie je jedinou slovenskou celebritou, ktorá začula povestné škrípanie kolies. V niektorých prípadoch to malo dokonca fatálne následky. Pod autonehody, pri ktorých známe osobnosti rozbili autá, ale i pripravili nevinných ľudí o život, zohral neraz úlohu alkohol.

Nedal prednosť sanitke

Ako informoval denník Plus 1 deň, Jožo Ráž bol aktérom ďalšej dopravnej nehody. V Ružinove nepočul prichádzajúcu sanitku a aj keď sa jej dve autá pred ním vyhýbali, nestihol zabrzdiť a do jedného z áut nabúral. Spevák vyviazol bez zrazení. Taká šťastie však nemal pred niekoľkými rokmi, kedy havaroval na motorke a niekoľko dní ležal v kóme. Z vážnych zranení sa dostával dlhé roky.

Slovensky spevak Jozo Raz sa stal ucastnikom dopravnej nehody pri ktorej nabural do vozidla pred sebou.
Slovensky spevak Jozo Raz sa stal ucastnikom dopravnej nehody pri ktorej nabural do vozidla pred sebou.
Foto: MICHAL SMRCOK

  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní