Poslanec Branislav Gröhling na Mikuláša skončil v nemocnici.

Sulíkov poslanec v nemocnici: Celebritný vizážista pripútaný na lôžko!

Poslanec za SaS Richarda Sulíka Branislav Gröhling na tohtoročného Mikuláša len tak nezabudne. Po zákroku špecialistov ho totiž strávil na nemocničnom lôžku.

Parlament vymenil za „špitál“! Namiesto zarezávania v parlamente počas poslednej tohtoročnej schôdze Brani Gröhling skončil za nemocničnými múrmi. „Ležím v nemocnici, trochu ma poopravovali,“ hovorí s humorom posloanec a zároveň majiteľ siete luxusných salónov krásy.

„Chcem sa poďakovať doktorom a sestričkám, ktorí mi dali dokopy kĺb na pravom ramene. Mal som problémy s väzivom a výrastkami okolo. Trápil ma už dlhšiu dobu, obmedzoval ma to v bežnom živote,“ opisuje pre Plus 7 Dní diagnózu Gröhling .

Nemocničnej kuchyni by mal dať zbohom práve dnes. „Ani neviem, kedy sa mi to stalo. Ale už som fit a pripravený čoskoro predstaviť reformu školstva z dielne SaS,“ vysvetľuje. Práve Gröhlingovi prischla u liberálov sféra školstva, potom ako zbavil Sulík tímlíderstva v tomto odbore, teraz už exsaskára Martina Poliačika.

Poslanec Gröhling pre problémy s ramenom absolvoval zákrok u špecialistov.
Poslanec Gröhling pre problémy s ramenom absolvoval zákrok u špecialistov.
Foto: Branislav Gröhling

Napriek tomu, že Gröhling je vyštudovaný právnik, verejnosť ho pred politickou kariérou poznala ako "kaderníka celebrít". Sám ale tvrdí, že nikdy sa nožníc nechytil a nikoho neostrihal. Taktiež spolupracoval na súťažiach krásy Miss či reality show Nevesta pre milionára.


VIDEO Plus 7 Dní