Tajné foto Gajdoša v Dubaji: Dokazuje, kto bude jeho nástupca?

Foto ako dôkaz? Gajdoša nahradí Galko! Znie vám to ako fikcia? Nuž, súdiac podľa vtipnej fotografie, ktorú nám zaslal náš čitateľ z Abú Dhabí, to je možno celkom reálne.

Minister obrany Peter Gajdoš sa v nedeľu zúčastnil na slávnostnom otváracom ceremoniáli na výstave obrannej techniky IDEX 2017 v Abú Dhabí. Jednému z pozorných návštevníkov sa podarilo pritom urobiť celkom vtipnú fotografiu.

S Galkom za chrbtom?

Minister obrany je na fotografii, ktorú nám zaslal čitateľ, v spoločnosti veľvyslanca a príslušníkov ozbrojených síl Slovenskej republiky. „Bol vysmiaty a rozdával úsmevy na všetky strany,“ napísal nám čitateľ.

Ktovie, či by sa pán minister usmieval, keby vedel, čo mu visí nad hlavou. Čaro nechceného totiž spôsobilo, že priamo nad ministrovou hlavou svieti tabuľka s nápisom - GALKO.

Chorváti to už vedia

Záhadu nám veľmi rýchlo vysvetlil náš čitateľ. Šéfa rezortu vyfotografoval s chorvátskou expozíciou v pozadí, pričom názov Galko sa viaže zrejme na nejakú firmu, ktorá v danej expozícii vystavuje. Ale s trochou nadsázky môžeme povedať, že Chorváti predbehli čas a možno už vedia, že reči o Gajdošovom odstúpení, ktoré vo veľkom šíri práve poslanec za SAS Ľubomír Galko, nie sú len tak do vetra…