Kiskovci sa tešia na prírastok.

VIEME PRVÍ Poznáme meno a pohlavie očakávaného prírastku Kiskovcov!

V polke apríla slovenský prezidentský pár oznámil verejnosti radostnú správu. „Bude nás o jedného viac,“ napísal na sociálnu sieť Andrej Kiska. Hoci už vtedy rozrastajúca sa rodinka vedela pohlavie bábätka a mali aj vybraté meno, manželia zaryto mlčali. Nám sa to však podarilo zistiť.

Domov

„Pravdaže sa tešíme. Už dlhšie sme diskutovali, že by sme mohli mať ďalšie bábätko,“ reagoval pre PLUS 7 DNÍ prezident Andrej Kiska (54) potom, čo sa prevalilo, že s manželkou Martinou (41) čakajú prírastok. Ináč, v histórii Československa a samostatného Slovenska bude Kiska jediným prezidentom, ktorý bude mať počas funkčného obdobia dieťa.

Dojatý Kiska exkluzívne pre PLUS 7 DNÍ: Bábätko sme plánovali už dlhšie

Tretí spoločný potomok Kiskovcov má prísť na svet v auguste. „Vieme aj pohlavie a máme vybrané meno. Ale to si zatiaľ nechávame pre seba ako naše malé rodinné tajomstvo,“ povedal nám v apríli prezident. PLUS 7 DNÍ sa však podarilo zistiť, či chystá prezidentský pár výbavičku v ružovom alebo modrom. Podľa nášho zdroja čakajú Kiskovci chlapca a plánujú mu dať meno Martin.

Tromfol všetkých prezidentov: Piate dieťa zaručuje Kiskovi kuriózne prvenstvo

.

Pre Andreja Kisku je to už piate dieťa v poradí. S prvého 18-ročného manželstva s Máriou, má dve dospelé deti – syna Andreja (30) a dcéru Natáliu (26). Najstarší syn už stihol spraviť z prezidenta aj deda. Najstarší syn má totiž dcéru Miu (2). Z druhého manželstva s Martinou má prezident Veroniku (12) a Viktora (8), ktorí žijú s mamou v Poprade a už sa tešia na nového súrodenca.

Sťahovanie nebude! Ešte nenarodený potomok v rodine prezidenta radikálne vyriešil otázku bývania

Domov
  • Plus7dni.sk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu plus7dni@7plus.sk.