Vysmiata Kucherenko na súde: Pozrite sa, v akom outfite prišla povzbudiť manžela!

Známy podnikateľ čelí obvineniu z obzvlášť závažného zločinu porušovania povinností pri správe cudzieho majetku. Dnes ho predviedli na pojednávanie na Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici

Hovorí sa - kto vysoko lieta, nízko padá. Podnikateľ Sergej Kucherenko to môže potvrdiť, zažil to totiž na vlastnej koži. Nebolo to tak dávno, čo sa rád prezentoval luxusným životom, no už vyše roka si musí vystačiť s pár metrami štvorcovými väzenskej cely.

Lipšicova obhajkyňa

Okrem iného je Sergej Kucherenko obvinený z obzvlášť závažného zločinu porušovania povinností pri správe cudzieho majetku. Zaujímavosťou je, že ho obhajuje bývalá prokurátorka Generálnej prokuratúry Eva Mišíková.

Tá istá Mišíková, ktorá zastupuje napríklad aj bývalého politika Daniela Lipšica v prípade havárie, pri ktorej usmrtil chodca.

Mohlo by vás zaujímať - FOTO Výkvet slovenského šoubiznisu na jednej párty: Holé pupky, vytasené prsia a vybielené úsmevy!

Vuitton nesmie nikdy chýbať

Na súd do Banskej Bystrice - z Viedne ho na Slovensko do vyšetrovacej väzby previezli vlani na jeseň - Kucherenka prišla podporiť aj manželka Silvia (34). Ako vždy, aj teraz využila udalosť na to, aby predviedla inventár zo svojho ešte vždy luxusného šatníka. Nahodená v rifliach a pulóvri, so šatkou od Luisa Vuittona.

V Bystrici prespáva v miestnom penzióne, spoločnosť jej robí aj mama.