Chce sa vrátiť do politiky

Zaskočený Mika: Skončí u Mečiarovej pravej ruky?

Bývalý poslanec Mečiarovho HZDS Vlastimil Vicen s plnou vážnosťou hovorí o svojom návrate do slovenskej politiky. Jeho bývalí kolegovia z niekdajšieho HZDS sú však podľa neho “vagabundi”.

Po rokoch v ústraní v akomsi exile na juhu Francúzska sa niekdajší prominent režimu Vladimíra Mečiara a zároveň aj priateľ bývalého šéfa Slovenskej informačnej služby Ivana Lexu Vlastimil Vicen objavil na slovenskej scéne. Je prorektorom vysokej školy verejnej správy, objavuje sa na podujatiach s koncentráciou súčasných aj bývalých politikov. Zdá sa, akoby hriechy z rokov deväťdesiatych boli zabudnuté a hrany obrúsené.

Tajná nahrávka: VYPOČUJTE SI, čo prezradil bývalý námestník SIS počas vyšetrovania únosu

Bývalý politik tvrdí, že zo slovenskej politickej scény je nešťastný, podiel viny na tom, ako to dnes vyzerá, však neprijíma. Obdivuje Petra Kresáka, priatelí sa so Štefanom Harabinom, na sociálnej sieti visia fotografie s cirkevnými hodnostármi, ale aj Ivetou Radičovou či Jánom Čarnogurským a netají sa ani vlastnými politickými ambíciami.

150 miliónov za Lexovu nevinu?

Jeden z veľkých lídrov

S kým teda priateľ Ivana Lexu Vlastimil Vicen chce vybudovať novú politickú stranu?

Čerstvý otec Mika: Nechal doma priateľku s dieťaťom a zabával sa s pôvabnou blondínkou!

„Sú ľudia, ktorých by som vedel podporiť. Jeden z veľkých lídrov slovenskej politiky do budúcnosti by mohol byť Václav Mika. Po odbornej, intelektuálnej aj imidžovej stránke je to skvelý chlap,” povedal Vicen.

„Harabin to tu všetko kurví!“ tvrdé slová známeho exprokurátora

„Pri všetkej úcte, pána Vicena ani nepoznám,” rozosmial sa Václav Mika pri otázke na spoločnú politickú budúcnosť s exposlancom z HZDS. “Nemám ambície sa s nikým spájať,” dodal končiaci riaditeľ verejnoprávneho telerozhlasu.

Čerstvý otec Mika: Nechal doma priateľku s dieťaťom a zabával sa s pôvabnou blondínkou!


  • Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].