Zaujímavá minulosť podpredsedu Siete: Čo mal s Podzámskou a Šuvadovou?

Andrej Hrnčiar mohol byť ďalší milovník v slovenskom seriáli, namiesto toho pomáhal Procházkovi spojiť sa s Ficom.

Taký ročník sa len tak nevidí. Píšu sa deväťdesiate roky a na bratislavskú Vysokú školu múzických umení (VŠMU) prichádza osem prvákov, z ktorých raz možno vyrastú herecké legendy. Sú zo všetkých kútov Slovenska.

Z hlavného mesta to má na skok Elena Podzámska, z Dolného Kubína pricestovala Silvia Šuvadová a z Košíc Gabriela Dzuríková. Je tu ešte Braňo Bystriansky a ďalší chlapci.

Medzi nimi vysoký štíhly chlapec z Ružomberka, volá sa Andrej Hrnčiar, no jeho čas príde podstatne neskôr. Možno po parlamentných voľbách v roku 2016 - keď vraj v nedeľu večer sprevádza svojho straníckeho šéfa a predsedu Siete Radoslava Procházku na Úrad vlády.

Čítajte viac:

Na majetok mesta Martin siaha exekútor. Primátor je v šoku

Spolužiačky: Mal len tri - Elenu Podzámsku, Gabrielu Dzúrikovú a Silviu Šuvadovú, zľava doprava. Foto: Michal Šebeňa

Zrejme sa tam miesi „pravo-ľavá“ koalícia, z ktorej onedlho presvedčených pravičiarov takmer trafí šľak. Nadchádzajúcu nedeľu už Andrej Hrnčiar stojí namiesto zdravotne indisponovaného Procházku v sledovanej televíznej diskusii. Ktovie, či pri tom využíva herecké zručnosti, do tajov ktorých ho kedysi zasvätili najväčší majstri tohto remesla u nás - Martin Huba, Emília Vášáryová a Božidara Turzonovová.

„Andrej bol z Ružomberka, ja z Kubína, takže sme mali pomerne silné puto,“ prezrádza po rokoch Silvia Šuvadová, čo ju so súčasným podpredsedom Siete spojilo.

Pozrite si, ako Hrnčiara odpísala vo filme Mladé letá Zuzana Kapráliková:

Ako napokon skončil Hrnčiar v politike? Čo si o ňom myslia ďalší herci? Oveľa viac sa dočítate v aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ.