Ilustračné foto.

Získajte 22 € pre vaše deti k detskému účtu už len do nedele

Uvažujete nad účtom pre svoje deti? Otvorte im Detský účet v Tatra banke do nedele 10. 12. 2017 a vreckové vo výške 22 € získajú ako darček.

Mať vlastný účet deťom prinesie pocit zodpovednosti a vám dokonalý prehľad o ich výdavkoch. Pozrite si 3 dôvody, prečo sa oplatí účet otvoriť:

1. Máte prehľad o výdavkoch detí

Vďaka detskému účtu môže rodič sledovať platby svojho dieťaťa a mať prehľad o jeho výdavkoch. Či už si skočí do kina, kúpi nápoj alebo si dá niečo pod zub, rodič o tom vie. K Detskému účtu od Tatra banky získajú rodičia prístup prostredníctvom Internet bankingu a zároveň si môžu zadarmo nastaviť SMS o pohyboch. Ak aj vy chcete vedieť, kam mizne detské vreckové, účet je teda ideálnym riešením.

2. Dáte im pocit výnimočnosti a zodpovednosti

Všetci sa snažíme vychovávať deti najlepšie ako vieme. Otvorením detského účtu dáte svojim deťom nielen pocit zodpovednosti, no vediete ich aj k finančným návykom a správnemu hospodáreniu. Navyše, už samotný fakt, že deti môžu sami zaplatiť za svoj nákup, alebo že nemusia použiť PIN kód pri platbách do 20 €, im dodá pocit dôležitosti a výnimočnosti.

3. Prvé vreckové dostanú od Tatra banky

Ak teraz otvoríte Detský účet pre svojho školáka, Tatra banka mu daruje prvé vreckové ako darček. Podľa prieskumu, ktorý Tatra banka realizovala v októbri tohto roka je priemerné vreckové slovenských detí 22 €. Práve túto sumu dostanú v decembri deti, ak im do 10.12.2017 otvoríte Detský účet v Tatra banke. K otvoreniu detského účtu zvyčajne stačí priniesť rodný list dieťaťa. Otvorenie aj vedenie účtu je bezplatné a pritom deti využívajú všetky výhody ako „dospeláci“.

Ako získať prvé vreckové 22 €


  • PR článok
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní