Lepšie než exotika: Adela a Viktor sa začiatkom leta obklopili drobizgom, spoločne pracovali ako vedúci v detskom tábore.

Adela odmieta všetky pracovné ponuky. Chystá sa rozšíriť rodinu?

Chce byť čo najviac s Viktorom. Moderátorka Adela Vinczeová (36) berie manželský život vážne a výrazne upravuje svoj jesenný program.

Aby mohla čo najviac času tráviť so svojím manželom, prestala brať akékoľvek nové kšefty. Už počas leta to však vyzeralo, ako keby sa s manželom prepadli pod zem. Mladoženáč Viktor Vincze (26), ktorý miluje sociálne siete, prestal byť na nich zrazu aktívny. Ukázalo sa, že zámerne.

Čo všetko ju (ne)čaká

Adela, ktorá sa netají túžbou po rodine, už roky lieta v jednom veľkom pracovnom kolotoči. Z času na čas sa snaží stiahnuť do úzadia, no akosi sa jej to nikdy nepodarí úplne. Tak ako tento rok. Na jeseň bude moderovať novú sériu tanečnej súťaže Let’s Dance a v októbri vyráža na turné s Richardom Müllerom. Podľa informácií z RTVS koncom leta nakrúca nové časti Milujem Slovensko. „Okrem toho mi ostáva Trochu inak na Dvojke a Spojky v rozhlase. Ostatné akcie som však osekala, koľko sa dalo,“ priznala moderátorka a vysvetlila aj dôvody.

„Aby som mala aj pokoj, aj čas pre seba, pre Viktora. Povedala by som to tak - usúdila som už dávnejšie, že mám do konca roka práce dosť a nejako vnútorne som si naplnila kvóty,“ priblížila Adela svoje nové priority. „Takže áno, do konca roka už neberiem nové akcie. Ani menšie, ani nijaké, lebo deň sa vie naplniť rýchlo, rovnako aj život a zrazu zisťujem, že svoj čas venujem viac cudzím ľuďom ako tým najbližším alebo sebe. Sebe v tom zdravom zmysle.“

Krotia sa

Priatelia a známi Vinczeovcov si všimli, že od začiatku leta novomanželia výrazne obmedzili svoju aktivitu na Facebooku či Instagrame. Pár týždňov to vyzeralo, že zmizli z povrchu zemského. Ako sa ukázalo, stiahnutie z internetového priestoru nebolo náhodné. „Sociálne siete má Viktor. Po tom, čo sme sa dali dokopy, zistil, že z každej fotky na Instagrame je článok, nejaký príbeh až fabulácia. Nejako to neprežívame, ale bolo o nás počuť a čo čítať dosť pred svadbou aj počas nej. Takže to zbytočne nekŕmime. Občas tam niečo pribudne, aby neboli jeho fanúšikovia veľmi smutní,“ usmieva sa, ale, ako to už s Adelou býva, vidí aj to, čo iní nie. „Okrem toho je Instagram aj Facebook zradný, lebo človek potom len sleduje lajky a zvyká si na iluzórny pocit vlastnej hodnoty.“

Prežila najlepšiu dovolenku

A pritom v prípade Adely a Viktora Vinczeovcov bolo naozaj čo zverejňovať. S manželom sa moderátorka tak trochu vrátila do detských čias. „Boli sme robiť vedúcich v tábore Divadelný babylon, kam chodí Viktor od detstva. Bol to pre mňa úžasný zážitok a asi najlepšia mentálna dovolenka po dlhých rokoch,“ pochvaľuje si Adela začiatok leta, ktorý sa partnerom vydaril. „Potom sme trochu ,wellnessili‘ a pred pár dňami sme ukončili osem dní po Slovensku. Viktor má aj v lete dosť práce, takže sa skôr prispôsobujeme jeho voľnu. Ja si ho užívam trochu viac.“ A čo Vinczeovcov počas leta uchvátilo najviac? „Asi veľa drobných momentov práve v tábore. Tam sme zažili najviac emócií. Potom nás dosť potešil pozitívny rozvoj hotelierstva a gastronómie u nás. Máme tu veľa šikovných ľudí a vždy ma dojme, keď to vedia Slováci oceniť a vedia dať najavo vďaku.“


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní