Adela opäť šokuje: Vždy som chcela čierneho milenca!

Zdá sa že intelektuálna Banášová je už minulosťou. V Sajfovej šou natrela to, čo malo ostať medzi štyrmi stenami. Môže za jej prostorekosť nový milenec Viktor Vincze?

Boli sme zvyknutí na vyššiu úroveň. Adela Banášová (36) dokázala vždy poslucháčov rádia a divákov pri televíznych obrazovkách zabaviť príjemnými vtipmi, ktoré boli nenásilné a mali určitú hodnotu. Prvoplánové a detinské žartíky si známa moderátorka dokázala odpustiť a preto sa odlišovala od iných. No s príchodom nového milenca, ktorý nemá zábrany ukázať aký je pojašený sa z Banášovej vytráca grácia. Jej rétoriku by sme čakali skôr od pseudo celebrít ako je Zuzana Plačková, Lucia Mokráňová či kvázi modelka Michaela Gašparovičová.

Nedávno ukázala, že tá intelektuálka, ktorú sme v nej všetci videli mizne. Môže za to nový milenec Vikto Vincze, ktorý má len dvadsaťšesť rokov?

Zverejnil sa nahý: S Adelou hodnotili jeho prirodzenie.
Zverejnil sa nahý: S Adelou hodnotili jeho prirodzenie.
Foto: Facebook

Odvážny: Obnaženú fotografiu spoločne komentovali. Foto: Facebook

Bez kvality

Cez víkend prijala pozvanie do internetovej talkšou svojho dlhoročného kamaráta a kolegu Mateja Cifru. Hneď v úvode začala s moderátorom riešiť veľkosť jeho intímnych partií.

Dvojica počas rozhovoru hrala bojovú hru a popritom rozoberali novinky z ich života. Blondínka objasnila aký typ mužov sa jej páči a hneď zavelila: „Daj mi nejakého černocha.“ A Sajfa rozpamätal: „Vždy na dovolenke po piatich pohárikoch povedala, daj mi nejakého černocha,“ zasmial sa.

A jedného bojovníka aj vybrala. Podľa pokynov mala ukázať, ktorý sa podobá na jej prvého sexuálneho partnera. A Banášová na počudovanie jeho výzvu poslúchla.

Vybrala si ho: Tento sa vraj podobá na jej prvého milenca.
Vybrala si ho: Tento sa vraj podobá na jej prvého milenca.
Foto: Youtube

Zvolila si ho: Medzi bojovníkmi sa tento vraj najviac podobá na jej milenca. Foto: Youtube

Pri ďalšej Sajfovej otázke musela, ale každému sledovateľovi padnúť sánka: „Kto z vás prdí pod perinou viac?,“ narážal na jej nového priateľa, moderátora Viktora Vinczeho. Adela Banášová sa aj s touto intimitou popasovala a na počudovanie začala tému aj rozvíjať. Okrem toho sme sa dozvedeli, že Banášová mala posledný erotický sen s americkým prezidentom Barackom Obamom. A prezradila aj to, kde sa odohrával. Pod Bielym domom. Pri úspešnej moderátorke sme mali radi jej duchaplnosť, no zdá sa, že na ňu ide druhá puberta.


  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní