Adela sa chystá na manželský život. Už kúpila nové hniezdočko!

Najviac peňazí v slovenskom šoubiznise vlani zarobila Adela Banášová a už ich stihla investovať.

Ľudia

Bol to Adelin rok

V úzkej skupine moderátorov je už roky najlepšie plateným „artiklom“ blondínka, ktorej je cesta medzi televíziami v Záhorskej Bystrici a v Mlynskej doline dôverne známa. Adela Banášová (36) doteraz nikdy nezarobila toľko, ako sa jej to podarilo minulý rok. Na účte jej pristálo takmer 310-tisíc eur, čiže o polovicu viac ako vlani.

Banášová terčom verejného výsmechu: Buckingham ju ponížila a Vincze sa len prizeral!

Dávid Duducz

Prvá reakcia Modrovského na vzťah Banášovej a Vinczeho: Mohol toto povedať?!

Aby sme boli spravodliví, peniaze sú to zaslúžené - o hodnote práce na tomto mieste nebudeme diskutovať -, keďže lepšej moderátorky na Slovensku v súčasnosti niet. Pri všetkej úcte k stálici Eni Vacvalovej. A tak hoci Adelinu tvár vidno takmer v každej relácii na našom území, divákov stále baví.

Za sympatické by sme mohli označiť aj to, že zarobené peniaze nerozhadzuje na luxusné ošatenie a kozmetické zákroky, ale rozumne investuje. Napríklad minuloročné zárobky už stihla vložiť do ďalšieho, už tretieho bytu. Najnovšia Adelina nehnuteľnosť sa nachádza v Mlynskej doline v tesnej blízkosti študentských internátov a je možné, že byt dostane čoskoro prívlastok „novomanželský“. Ako je známe, Banášovú už požiadal o ruku markizácky moderátor a reportér Viktor Vincze (26) a termín sobáša sa blíži. Svadobné zvony majú zaznieť v júni a priestor pre prípadnú rodinu tak Adela zabezpečila v predstihu.

Bezdeda po rozchode Banášovej: Veľké priznanie o Adele!

V Mlynskej doline: Banášová vybrala byt v práve dokončenej bytovke.
V Mlynskej doline: Banášová vybrala byt v práve dokončenej bytovke.
Emil Vaško

Adela Banášová môže ísť pokojne na materskú: Na Slovensku sa za ňu konečne našla náhrada!

Zoznam najbohatších slovenských celebrít si môžete prečítať na webe PLUS 7 DNÍ.

Prečítajte si viac o Adele Banášovej a Viktorovi Vinczem:

Ľudia
  • kb
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].