Deja vu: Adela Vinczeová má po boku zase Pyca a na sebe šaty, ktoré sme už možno videli.

Adelin trapas na Let's Dance: Kopíruje staré róby?

Najpopulárnejšia moderátorka počas úvodného kola tanečnej šou Let's Dance neprekvapila.

Obrovské déjà vu. Včera večer Adela Vinczeová (36) oprášila spoluprácu s Martinom Pycom Rauschom (39), s ktorým sa bok po boku stali hviezdami ešte v roku 2004 počas speváckej šou SuperStar. A vyzeralo to, že odvtedy sa nič nezmenilo. Moderátorka opäť chŕlila jeden bonmot za druhým a rozosmievala publikum. Aj keď fóry boli nové, to isté sa so stopercentnou istotou nedalo povedať o róbe, ktorú si počas prvého dielu obnovenej šou Let's Dance vzala na seba.

Kostýmeri vôbec neexperimentovali, vyslovene išli na istotu. Diváci pred obrazovkami tak mali pocit, že Adelu v minulosti už v zlatých flitrovaných šatách videli. A tento výrok nie je ďaleko od pravdy. Minimálne dvakrát si v rovnakej svietivej farbe preberala cenu popularity OTO. V obtiahnutých zlatých šatách uvádzala už aj pesničkovú šou Chart Show. Vo všetkých prípadoch spolupracovala moderátorka so slovenskými módnymi návrhrámi. Tí ju vo flitroch videli asi odjakživa, no nie vždy boli úspešní. „Počas SuperStar si odmietla obliecť jedny nohavice, ktoré mali pracovný názov 'posieračky'. To sú také tie nohavice s veľmi nízkym pudlom, ktoré boli celé strieborné a posiate flitrami,“ povedala raz o Adele módna štylistka Zuzana Kanisová, ktorá ju teraz oblieka aj do Let's Dance. Odvtedy si asi už zlepšila argumentačné schopnosti.

Adeline outfity si pozrite vo fotogalérii.


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní