Dekolt roka: V Karlových Varoch ho predviedla herečka, od ktorej by to nikto nečakal.

„Ak jej toto niekto poradil, mal by vyhľadať odbornú pomoc!“ tvrdí módny expert o šatách známej herečky

Herečka v Karlových Varoch všetkým vyrazila dych.

Hviezdou filmového festivalu v Karlových Varoch sa mala stať nádherná americká herečka Uma Thurmanová (47), jej éterický vzhľad však zatienila dáma z domácej scény, česká herečka Jitka Čvančarová (39).

Tá sa na červenom koberci hrdila prirodzenými prednosťami až tak, že prítomní čakali na to, kedy jej z megavýstrihu vypadnú. Čo si o počínaní inak neškandalóznej umelkyne myslia módni experti? Herečka a porotkyňa českej verzie televíznej šou Tvoja tvár znie povedome sa na prestížnej udalosti objavila v šatách z dielne módnej návrhárky Natali Ruden a jej manžel, tanečník Petr Čadek, vyzeral nadšený. Ružová róba však pôsobila na dáme kyprejších tvarov, akou Jitka je, rozhodne odvážne. Hoci herečka nemala na sebe žiadne šperky, vôbec to neprekážalo, pretože by si ich nikto nevšimol. Miestami to vyzeralo, že jej prirodzené vnady sa snažia z tesných šiat výraznej farby dostať von.

Takto dáma nevyzerá

„Ak chcela táto dáma, aby sa o nej hovorilo, určite sa jej to podarilo. Prsia majú svoju pevnosť napriek slušnej veľkosti. Vidno, že sú prirodzené a pekne tvarované,“ pochválila Jitkinu postavu slovenská módna štylistka Andrea Ziegler, na druhej strane vztýčila prst. „Výstrih po pupok pôsobí v tomto prípade priam smiešne. Dáma má nejaké to kilo navyše a takéto poodhaľovanie nie je estetické. Menej hlboký dekolt, rafinovane prekryté ramená a mohlo by to byť fajn.“

Ako to už býva, celkom opačný pohľad na to, či to česká herečka prehnala, má muž. „Šaty sú výrazné, adekvátne príležitosti. Jitke sa hodí farba aj strih. Je to herečka, má čo do toho výstrihu dať, a keď to nie je nepríjemné jej a jej partnerovi, tak nám zostáva akceptovať to a snažiť sa pozerať inam ako do tých hĺbok,“ obhajuje herečkin extravagantný outfit štylista Marián Hornyak, známy z televíznej relácie Nákupné maniačky. Podľa neho sa má dáma obliecť tak, aby sa cítila sebavedomo, spokojne a, samozrejme, nedostávala do rozpakov svoje okolie, ak to nie je jej zámer.

Čítajte viac


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní