Ladislav chýba obom. Marína Kráľovičová (vľavo) bola jeho partnerkou na javisku, Alena v živote.

Alena a Marína smútia spolu: Po smrti Chudíka sa navzájom utešujú

Ženy hereckej legendy Ladislava Chudíka majú k sebe po smrti herca bližšie ako kedykoľvek predtým.

Vdova po Ladislavovi Chudíkovi a jeho dlhoročná divadelná partnerka sa nevedia od seba odtrhnúť. Päť mesiacov po smrti legendárneho herca vyrazili do spoločnosti, sedeli vedľa seba a prejavovali si sympatie ako nikdy predtým.

„Obdivujem, že ešte nazbiera toľko energie, keď hrá v piatich predstaveniach. Mám taký pocit, ako keby brala energiu z kozmu,“ prezradila nám Alena Chudíková, ktorú s 88-ročnou herečkou Marínou Kráľovičovou viaže veľké priateľstvo.

Čítajte viac:

Ladislav Chudík: Kto mu strpčoval život?

Chvíle bez manžela trávi aj s ďalšími kamarátkami. „Nemôžem povedať, že by ma rozveseľovali. Myslím, že to je normálna bežná účasť. Som vďačná aj za to, keď chápu, že človek chce byť niekedy sám. Viete, ešte neubehlo toľko času, aby mi bolo úplne normálne,“ dodala pani Alena, ktorá sa chystá stráviť Vianoce s dcérou a ďalšími príbuznými.

Čítajte viac:

Chudík ako ho nepoznáte: Herecké eso malo kedysi komplexy a depresie „Samozrejme, budeme myslieť na tých, ktorí odišli. Tie prvé Vianoce sú vždy najsmutnejšie. Ale každá rodina má takéto trápenia. Je to kolobeh, ktorý sa nedá zmeniť.“


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní