Neobmäkčila ho: Ani slovenská krása Zuzany Belohorcovej na rapera Bustu Rhymesa, na snímke vpravo, nezapôsobila.

Americký raper Busta Rhymes arogantne odbil Zuzanu Belohorcovú

Aj moderátorka Zuzana Belohorcová má svoje idoly, no americký raper Busta Rhymes ju arogantne odbil.

Zuzana Belohorcová už do Európy chodí iba na otočku a žúry nevyhľadáva. Mama malej Salmy sa v Amerike, kde sa väčšinu roka zdržiava, stretáva so svetovými hviezdami a večierok s českými a so slovenskými hviezdičkami sa s tým nedá porovnať.

Hviezdne maniere

Podľa svetobežníčky v našich končinách nemáme právo používať výraz celebrita. „U nás, keď o niekom hovoria, že je celebrita, tak je to v podstate smiešne. Lebo tie sú celosvetové, nie nejaké lokálne,“ hovorí blondínka, ktorá sa v zahraničí mení zo známej moderátorky na anonymnú mamu a manželku. Fanatická fanúšička sa z nej však asi nikdy nestane. Môže za to americký raper Busta Rhymes, ktorý ju načisto schladil. „Nerada otravujem týchto ľudí, lebo viem, aké to je.

Niektorí sú ochotní, iní nie.“ Zuzana vie, o čom hovorí. Asi nikdy nezabudne na stretnutie s americkým raperom Bustom Rhymesom, ktorého raz s Vlastom stretli v Miami. „Čakali sme, kým doje, aby sme ho neotravovali. Keď už nemal nič na tanieri a na stole iba nejaký drink, tak sme išli za ním, či sa s ním môžeme odfotiť. Veľmi nepríjemne nás odbil, že nie - lebo akurát je.“ S černošským raperom sa ešte v ten istý večer stretli na párty, kde ich zbadal. „Asi si nás pamätal a povedal nám, že už sa s ním môžeme odfotiť. My sme povedali, že nie, ďakujeme,“ odmietli hrdí manželia.

Na päť rokov

V Miami, kde žijú, majú pritom osobnosti na dennom poriadku. „V reštaurácii sme videli Billa Clintona, Roda Stewarta, rapera Ushera, Jamieho Foxxa a ďalších. U nás v dome býva Donald Sutherland, takže ho stretávame pravidelne pri bazéne. Aj na pretekoch v Monaku máme vždy možnosť stretnúť všetky hviezdy sveta formuly 1. Vlastík ma zakaždým s niekým odfotí a ja sa pýtam, kto to bol. Smeje sa, že som hrozná, lebo niekto by sa išiel zabiť, aby mal fotku, a mne je to jedno.“

Jedno je to Zuzane Belohorcovej už aj doma. Napríklad na nedávnom filmovom festivale v Karlových Varoch sa s manželom Vlastom Hájekom nezdržali ani jednu noc a už utekali domov. „Vlastík tam každoročne robil párty pre svojich kamarátov, ale posledné dva roky to už neorganizujeme,“ priznala usadená blondínka, o ktorej všetci špekulujú, že sa načisto sťahuje do Ameriky. S Vlastom totiž dostali päťročné americká víza. „Budeme tam teraz dlhšie. Desať mesiacov tam a asi dva tu cez leto, aby si malá užila babičku aj rodinu. Všetci tam za nami aj tak chodia, takže je to v pohode,“ rozpráva.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní