Scenárista sa od vlaňajška zbavil šiestich kíl.

Andy Kraus schudol. Vieme, čo je za tým

Scenárista Andy Kraus si nechal narásť bradu a stráca kilogramy. Začali si ho ženy všímať viac?

Známy televízny scenárista a producent výrazne zmenil imidž. Keď sme sa s ním nedávno stretli, naživo nás prekvapil módnou hipsterskou bradou. „Najviac ma hnevajú tie šediny na brade. A priznávam - keď vidím peknú ženu, brucho stiahnem,“ žartoval na svoj účet.

Stále neskončil

Pri bližšom pohľade na Andyho Krausa je však zjavné, že sa neprestal len holiť. „Pred časom som mal niečo vyše deväťdesiat kilogramov, dal som dole približne šesť. Potrebujem zhodiť ešte z brucha,“ pochválil sa štíhlejšou postavou, ale aj pochudnutou tvárou. „Nám chlapom sa strata kilogramov prejaví najmä na tvári,“ vysvetľoval.

Čítajte viac:

Scenárista Andy Kraus šokoval: Drsná pomsta Vladimírovi Kobielskemu!

Aby si scenárista udržal formu, trikrát týždenne cvičí s trénerom, raz týždenne beháva a mierne upravil jedálny lístok. „Chodievam aj raz za týždeň s kamarátmi na tenisovú štvorhru, ale to za športovanie veľmi nepovažujem.“

Na otázku, či sa zvýšil záujem o jeho osobu v dámskych kruhoch, nás opäť čakal úprimný smiech. „Manželka je s mojím novým imidžom spokojná, ale ktovie, možno sa teraz páčim aj mužom,“ zavtipkoval Kraus.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní