Známa moderátorka Aneta Paríšková priznala, že so svojimi tromi deťmi už nie je sama. Nový muž neušil nášmu objektívu.

Aneta a jej lásky. Prečo mala obľúbená moderátorka na mužov vždy smolu?

Keď sa Aneta Parišková pred mesiacom rozvádzala, bola zamilovaná do iného. „Áno, mám priateľa,“ vysvetlila nám, prečo tajomný štyridsiatnik už u nej aj prespáva.

Žeby sa po smolných rokoch šťastie unavilo a pristálo aj u nej? Lietala okolo troch synov, chodila z práce do práce, rozvádzala sa a v takomto hektickom nasadení natrafila no nového muža, ktorý ju zaujal.

Moderátorka Aneta Parišková (43) sa pred mesiacom, keď ju bratislavský súd rozviedol s kanadským manželom, už netrápila. Po jej boku totiž stál nový muž. Hoci pekný štyridsiatnik pôsobí exoticky, podľa našich informácií ju zbalil Slovák, ktorý je od moderátorky o niečo starší.

A je tu ešte jeden rozdiel. Oproti minulosti si svojho chlapa stráži ako oko v hlave. Kým prvého manžela Davida Dočekala si vzala v pompéznom celebritnom štýle a do šoubiznisu rýchlo uviedla aj druhého manžela Marka Sedlmaira, tentoraz zvolila inú taktiku. Nového partnera, ktorý nepracuje v mediálnej brandži, si chce chrániť.

Stará sa o deti

Zdá sa, že nejde o žiaden krátkodobý flirt a moderátorka to so svojím novým objavom myslí vážne. Naživo obaja pôsobia ako zohratá dvojica. Tmavovlasému mužovi Aneta pravidelne zveruje nielen svoje auto, ale dokonca synov.

Minulý týždeň vo štvrtok ráno ich neviezla do škôlky ona, ale starostlivosť o drobizg nechala na aktuálneho partnera. Ten ráno vyšiel z podzemnej garáže bytového domu, v ktorom moderátorka s deťmi býva. S Nathankom a Gabrielom sa presunul do detského centra na okraji Bratislavy, ktorému šéfuje zaneprázdnená Aneta, a tam ich vyložil. To isté sa opakovalo na druhý deň ráno. Pariškovej synov odviezol opäť do škôlky a pred bránou si podal ruku s chlapcami z jojkárskej šou Nová záhrada, ktorí tu nakrúcali. Moderátorku sme v jej centre Preliezka stretli až poobede, keď so záhradnými dizajnérmi riešila detaily úprav.

V sobotu sme zamilovanú dvojicu stretli spolu. Tmavovlasý muž vyšiel so známou moderátorkou pred panelák, chvíľu spoločne upratovali jej auto a potom sa vrátili do bytu. Nešetrili pritom letmými dotykmi.

„Áno, mám nového priateľa,“ priznala nám Aneta po pár sekundách váhania. Asi je už zbytočné čokoľvek zapierať. „Nikoho som nehľadala, jednoducho sme sa našli. Ale hovoriť o ňom nebudem vôbec nič,“ dodala rozhodne. Pravdepodobne preto, že nechce nič zakríknuť. Navyše jej nový partner nepracuje v mediálnej brandži, preto netúži po publicite. Jojkárska tvár je zrejme už aj unavená z predchádzajúcich vzťahov, ktoré vyzerali nádejne a nakoniec stroskotali neuveriteľným štýlom.

Spoločný víkend: S tmavovlasým štyridsiatnikom Aneta chvíľu upratovala auto a potom sa obaja stratili v činžiaku, v ktorom moderátorka žije.
Spoločný víkend: S tmavovlasým štyridsiatnikom Aneta chvíľu upratovala auto a potom sa obaja stratili v činžiaku, v ktorom moderátorka žije.
Foto: Vlado Benko jr.

Nezvestný manžel číslo jeden

Moderátorku spoznala verejnosť pred rokmi ako šťastnú ženu. Zdalo sa, že vo vzťahu zakotví s bohémskym scenáristom Stanislavom Gurkom, ktorý sa k nej podľa mnohých ich známych mimoriadne hodil. Dodnes sú v kontakte ako dobrí priatelia, ale porekadlo „stará láska nehrdzavie“ v ich prípade nefungovalo. Ani po sérii manželstiev so zahraničnými partnermi, ktorí sa moderátorke nevyplatili. „Ja som po cudzincoch nikdy netúžila, prosto sa mi len priplietli do cesty,“ vysvetľuje dnes.

Stále priateľmi: So Stanom Gurkom si Aneta rozumie doteraz.
Stále priateľmi: So Stanom Gurkom si Aneta rozumie doteraz.
Foto: Archív

Anetine trampoty sa začali niekedy v roku 2003, keď ju bývalý generálny riaditeľ Pavol Rusko zoznámil so svojím priateľom českým podnikateľom Davidom Dočekalom (38). Tri roky nato sa vzali v košickom Dóme svätej Alžbety, hovorilo sa, že išlo o sobáš z rozumu. Za svedkov im išli bývalý federálny minister vnútra Petr Čermák a Anetina niekdajšia kolegyňa z Markízy Martina Šimkovičová. Medzi pozvanými nechýbal Ibrahim Maiga ani Patrik Švajda. A po svadobnej noci utekali mladomanželia na míting Ruskovej politickej strany ANO, za ktorú vtedy Aneta kandidovala do parlamentu.

Nakoniec nič nedopadlo dobre. Politická kariéra Pariškovej, ktorá na vrchole slávy odišla z Markízy, stroskotala - ANO vo voľbách pohorela. A na utrpenie to vyzeralo aj s Davidom.

Partneri dlho márne čakali na prvého potomka a keď sa Danko v roku 2008 konečne narodil, manželstvo rodičov už nezachránil. Jeho otec totiž utiekol zo Slovenska. Pred naštvaným Pavlom Ruskom, s ktorým sa rozhádal pre peniaze, sa skrýval niekde v Česku.

Nezvestný: Kde sa David Dočekal momentálne nachádza, by asi najviac chcel vedieť Pavol Rusko.
Nezvestný: Kde sa David Dočekal momentálne nachádza, by asi najviac chcel vedieť Pavol Rusko.
Foto: Archív

Manželka, na ktorej pleciach zostala starostlivosť o novorodeniatko, neskôr podala žiadosť o rozvod. Naťahoval sa donekonečna. Súd ich manželský sľub zrušil, keď už manželia niekoľko rokov nežili v spoločnej domácnosti. „Dúfala som, že sa to zmení k lepšiemu. Do manželstva som nevstupovala s tým, že je to holubník a pri prvej kríze by mal človek zdupkať. Bola som veľmi dlho trpezlivá a snažila som sa zo svojej strany urobiť všetko pre to, aby to fungovalo,“ obhajovala sa plavovláska. Podľa našich informácií český podnikateľ dnes žije v jednej z krajín hovoriacich po nemecky, s Anetou vraj vôbec nie je v kontakte.

A druhý utiekol tiež

Do ďalšieho manžela sa moderátorka zaľúbila niekedy v čase, keď už bol jej rozvod s Dočekalom na spadnutie. Osudové stretnutie prebehlo v Prahe, kam si na sklonku roku 2010 vyrazila na výlet. V hotelovom výťahu sa náhodou zoznámila s kanadským turistom Markom Sedlmairom (37). Ten sa neskôr presťahoval na Slovensko, vraj kvôli Anete to stálo za to.

„Veľmi tvrdo som musel pracovať, aby som si teraz mohol dovoliť spomaliť hektické pracovné tempo a jeden až dva roky si užívať cestovanie. Ale keď som stretol Anetku, rozhodol som sa svoje plány odložiť. Veľmi na mňa zapôsobila. Keď som odišiel späť do Kanady, telefonovali sme spolu niekoľko hodín,“ vysvetľoval Mark a po pár mesiacoch sa so slovenskou moderátorkou tajne vzali.

Aj keď známa Slovenka a jej kanadský partner v ďalších rokoch splodili dvoch synov, dnes päťročného Gabrielka a štvorročného Nathanka, trvalé šťastie im to neprinieslo. Kanaďan sa u nás nevedel uplatniť, čo bol asi hlavný kameň úrazu.

Stratený v Amerike: Marka Sedlmaira si Aneta bleskovo zobrala po pár mesiacoch.
Stratený v Amerike: Marka Sedlmaira si Aneta bleskovo zobrala po pár mesiacoch.
Foto: Archív

O partnerskej kríze sa prvý raz začalo špekulovať pred troma rokmi, keď sa Mark čoraz častejšie začal vracať domov. V roku 2015 podala moderátorka žiadosť o rozvod, ktorú jej nechal partner vypísanú na Slovensku. Z Kanady medzitým slovenskej manželke posielal odkazy, vraj záleží len na nej, ako ich vzťah bude pokračovať.

Beňová má ťažké srdce na exmanžela. Flašík jej odkázal TOTO!

Chvíľu to vyzeralo, že si rozvod rozmyslel, no pred mesiacom bratislavský súd rozviedol manželov za tridsať minút. Zdá sa však, že expartneri stále spolu komunikujú, zostali totiž priateľmi na sociálnej sieti. „Nekomentujem. Teraz, ani v blízkej budúcnosti. Jediné, čo môžem povedať, je, že moje deti sú moje srdce,“ povedal po rozvode pre Plus JEDEN DEŇ Sedlmair.

Urýchlil rozvod?

Jeho miesto po Anetinom boku nahradil už niekto iný. Kedy, nechce moderátorka prezradiť. Môžeme špekulovať, že história sa opakovala. Tak ako Sedlmair pred siedmimi rokmi nahradil v Pariškovej živote rozcestovaného Dočekala - pokojne mohol teraz rozcestovaného Sedlmaira vymeniť niekto, kto nie je večne na úteku, ale na Slovensku sa cíti ako doma. A Anetin rozvod, ktorý sa opäť vliekol niekoľko rokov, len urýchlil.

Ešte pred pol rokom totiž moderátorka rozprávala o živote „single“ ženy, ktorá na nápadníkov nemá čas. „Zatiaľ mi stačia moji traja malí mužíci, ktorí ma plne zamestnávajú, keď sa nevenujem práci v škôlke alebo keď nemoderujem. Mám z nich obrovskú radosť,“ tešila sa moderátorka.

Nechcela však šíriť rezolútne vyhlásenia, že mužskú oporu nepotrebuje. „Keby som niečo také povedala, vyzeralo by to, že som zatrpknutá, a to nie je pravda. Naozaj, úprimne verím na lásku a verím, že hádam aj ja niekedy v tomto smere budem šťastná,“ predpovedala Aneta sama sebe.

Výber z magazínov

EMMA

Výber z mgazínu Pekné bývanie


VIDEO Plus 7 Dní