Bratia Matyinkovci podnikajú v cestovnom ruchu. Kedysi spolupracovali s Barbarou v skupine Maduar.

Barbara Haščáková v sieti intríg: Vytočili ju exkolegovia z Maduaru

„Chcem zaspať a nikdy sa nezobudiť,“ vyhlásila rozrušená Barbara Haščáková, do nepríčetna ju vytočili maduaristi.

Danceflooru pred pätnástimi rokmi odzvonilo, no skupine Maduar sa stále cnie za niekdajšou slávou. V nádeji, že sa vráti na výslnie slovenskej populárnej scény, jej členovia, bratia Matyinkovci, plánovali usporiadať osemnásť koncertov.

Neúspechu sa chceli vyhnúť pozvaním českých hviezd Nade Urbánkovej, Petra Kotvalda a Stanislava Hložka. No ani to predaju lístkov nepomáhalo.

Skôr ako turné v celom rozsahu zrušili, do sveta pustili kuloárne reči o tom, prečo sa k nim nepripojila ich niekdajšia sólistka Barbara Haščáková. A tie vraj neboli najlichotivejšie.

Keď sa o tom dozvedela speváčka, takmer sa zrútila. „Chcem zaspať a nikdy sa nezobudiť,“ vyhlásila senzitívna umelkyňa.

Čítajte viac:

Barbara Haščáková trpí ochorením, na ktoré sa zomiera

Pozrite si klip k hitu Do it

Kovbojka

Barbara Haščáková s maduaristami už ako štrnásťročná naspievala obrovské hity Do It, I feel Good či Anjel. Po odchode z dancefloorovej skupiny neudržiavala s Matyinkovcami vrúcne vzťahy. Teraz sa však naštrbili ešte viac.

Bratia si vraj pustili ústa na špacír, keď bola reč o speváčkinom zmysle pre bujarú zábavu, teraz to vehementne popierajú. „Keby sme chceli, za posledných pár rokov sme mali iks príležitostí urobiť ti zle, keďže sa na nás z bulváru stále obracajú so žiadosťou o vyjadrenia v súvislosti s tvojou osobou, no nikdy sme to neurobili,“ dušovali sa priamo pred Barbarou chlapci z Maduaru.

Podľa nich ide o nedorozumenie a v celej záležitosti sú naozaj nevinne. „Ja som nič zlé nepovedal, súhlasím len s tým, že si talentované dievča,“ upokojoval Barbaru Laco Matyinko.

Čo povedala Barbara o svojich bývalých kolegoch? Prečo s nimi pred rokmi ukončila spoluprácu? Plánuje návrat? Ako skončili ostatné hviezdu danceflooru? Všetko sa dočítate v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní