Belohorcová v neistote: Jej americký sen je ohrozený!

Slnečnú Floridu si bývalá moderátorka erotických relácií Zuzana Belohorcová a jej priateľ Vlasto Hajek zamilovali. Žijú v luxusnej štvrti, podnikajú, vychovávajú dve deti, užívajú si nikdy nekončiace leto.

No napriek tomu, že South Beach považujú za svoj domov, nad ich americkou idylkou stále visí veľký otáznik a neistota.

Foto: instagram.com/zuzanabelohorcova

Rodine Zuzany Belohorcovej sa za mlákou žije veľmi dobre. Foto: Archív

Bez zelenej karty

V pasoch totiž majú len biznis víza, ktoré si musia pravidelne predlžovať. A to, samozrejme, vždy závisí od dobrej vôle príslušných úradov. „Bez zelenej karty tu skrátka stále nemáme istú budúcnosť,“ priznáva Belohorcová, ktorú sme navštívili v jej najnovšom sídle, v 47-poschodovom mrakodrape Portofino Tower.

Foto: instagram.com/zuzanabelohorcova

Stále atraktívna: Zuzana si na svojom vzhľade potrpí. Foto: Instagram

Trump to vraj zmení

Zuzana si myslí, že systém prideľovania zelených kariet nie je úplne v poriadku.To bol aj jeden z dôvodov, prečo verejne vyjadrila podporu novému americkému prezidentovi.

„My sme tu legálne, pracujeme, investujeme, platíme vysoké dane a napriek tomu nad nami visí otáznik. Pritom vôbec nezáleží na tom, že náš syn je Američan. Na druhej strane, ak sem niekto príde ilegálne a zoberie si napríklad Kubánca s občianstvom, prakticky za nič dostane zelenú kartu. Biznis s manželstvami tu prekvitá. A práve tomu chce Donald Trump zabrániť,“ dodáva Zuzana, ktorá verí, že nový prezident zavedie férovejšie pravidlá.

Viac o Zuzaninom živote v Amerike i o jej názoroch si prečítajte v aktuálnom

vydaní PLUS 7 DNÍ.


  • peg
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní