Jonesovci: Linda to s nie práve monogamným manželom Tomom nemala ľahké.

Bez chémie, ale pevné: Záletník Tom Jones o manželstve po 58 rokoch

Stratila iskru, fajčila a trpela depresiami, prezradil o svojej manželke britský spevák Tom Jones. Napriek tomu, že vyhľadával aj cudzie postele, sú s Lindou bezmála 60 rokov.

Pol storočia slávy prinieslo Tomovi Jonesovi aj bonus, o ktorom snívajú mnohí muži túžiaci po obdive – popularitu u žien. Nie je preto žiadnym prekvapením, že vlastná manželka pre britského speváka časom „stratila iskru“.

Kým si 75-ročný umelec naplno užíval svetlá reflektorov a žúry, rovnako stará Linda dávala prednosť pokoju v súkromí. S manželovými početnými neverami, ktorými sa ani príliš netajil, sa vyrovnávala po svojom. Fajčila a upadala do depresií.

„Všimol som si, že depresívna bola už v mladosti. Vždy mala na to nábeh. Samota jej vyhovovala,“ prezradil spevák pre britské periodikum The Sunday Times.

Čítajte viac:

Švihák Tom Jones mieri do Bratislavy. Vydrží tu bez sexu?

Láska verzus zábava

Hoci bol Jones Linde neverný nespočetnekrát, vytočila ju len aféra s bývalou Miss Word Marjorie Wallace v roku 1976. Pár je spolu už od svojich šestnástich rokov.

„Linda už nevyzerá ako kedysi. To síce ani ja, ale snažím sa, aby to bolo čo najlepšie. Ona stratila iskru,“ priznáva Jones, no zdôrazňuje, že na jeho vzťahu k manželke sa nič nezmenilo: „Je to láska môjho života. Ja tá najdôležitejšia vec v mojom živote. Všetko ostatné sú len hračky a zábava.“


  • Plus7dni.sk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní