Dôveruje jej: Alene Schulczovej sa zverila do rúk aj herečka Zdena Studenková.

Bez vizážistu ani na krok! Týmto ľuďom sa zverujú známe tváre

Kým naučili vizážisti celebrity platiť za ich služby, trvalo to. Dnes sú tridsaťeuroví nováčikovia ich nočnou morou.

Ani jedna sa taká nenarodila. Za ich vizážou je niekoľkohodinová práca odborníkov. Ísť na večierok ako hviezda nie je jednoduché, máloktorá žena to zvládne sama.

Dámy šoubiznisového neba majú prostriedky, kontakty a čas, aby bez väčšej námahy vstúpili na červený koberec s úchvatným výzorom. Už niekoľko rokov je výsadou známych a bohatých žien, ktoré sú na očiach verejnosti, vlastný vizážista.

Na slovenskom trhu sa pohybuje niekoľko profesionálov, ktorí to s farbičkami naozaj vedia. Ich služby nie sú lacné. Líčenie stojí okolo sto eur, no klient si platí kvalitný materiál a človeka s dlhoročnými skúsenosťami.

Tŕňom v oku profesionálov sú absolventi rôznych rýchlokurzov, ktorí nabehnú za pár eur, prípadne exoti, ktorí otrčia jeden pochybný certifikát a za svoje služby si vypýtajú horibilnú sumu.

Televízia nie je realita

„Plávam v osvedčených vodách, v ktorých sa nesiem už dávno, a veľmi rada spolupracujem s overenými ľuďmi. Nerada idem do rizika. Mám obdobie, keď skúšam niečo nové, ale som veľmi spokojná so svojou vizážistkou aj s kaderníkom,“ prezradila Andrea Heringhová, matka dvoch z niekoľkých detí Borisa Kollára.

Na tohtoročnom Plese v opere zažiarila sviežim mejkapom, ktorý jej ubral niekoľko rokov. Už dlhšie je verná Natálii Lackovičovej, ktorá v brandži pôsobí dvadsaťdva rokov.

Tá vyvolala neplánovaný rozruch na sklonku roka, keď si ju pre svoj veľkolepý návrat na pódium vyžiadala Marika Gombitová. Skrášľovala už Adelu Banášovú, Jarku Hargašovú, návrhárku Lýdiu Eckhardt i Luciu Hablovičovú.

Medzi špičku sa radí aj profesionálna maskérka Alena Schulczová, ktorá je na trhu už dvadsať rokov. Skrášľovala Zdenu Studenkovú, Nelu Kočišovú, Dominiku Cibulkovú, Zdenku Prednú a ďalšie ženy. Dokonca i mužov.

Prečítajte si o ďalších vizážistoch, ktorí líčia naše známe tváre, v týždenníku Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní