Jana Pištejová so snúbencom

Módna návrhárka Jana Pištejová: Vydá sa alebo zakročí rodina?

Po februárových zásnubách sa slovenským šoubiznisom šíria správy, že je len otázka času, kedy Jana Pištejová (43) skončí pod čepcom.

Svadobné šaty doteraz šila pre mnohé prominentné dámy a konečne prichádza rad i na ňu. Podľa módnej dizajnérky však do sobáša snov prehovorila jej početná rodina z východného Slovenska. „Samozrejme, po zásnubách sa začali tlaky. Tata je veľký lokálpatriot, on by to na východe už dávno vystrojil vo veľkom. Keby som všetkých pozvala, to by nás bolo asi stopäťdesiat a bolo by naozaj ťažké všetko zladiť,“ povzdychla si pred nami budúca nevesta.

Fóriky: Zábavné videá dvojice občas mätú verejnosť.
Fóriky: Zábavné videá dvojice občas mätú verejnosť.
Foto: Instagram

Času dosť?

Ako módna dizajnérka zažila Jana Pištejová už všakovaké sobáše. Vo viniciach, pri bazéne i v športovom prostredí, no predovšetkým na zámkoch a v kaštieľoch. „Princeznovské svadby sú krásne, veľmi sa mi páčia, ale som ich presýtená. Asi by som chcela niečo extravagantnejšie, to však nie je pre starších. Určite by sa mi to najviac páčilo v prírode,“hovorí a dodáva, že stále dokola zvažuje, ako jej veľký deň bude vyzerať. O termíne v najbližších týždňoch či mesiacoch teda nemôže byť ani reč.

Dizajnérku požiadal o ruku jej dlhoročný partner Rado začiatkom roka. Svadobné prípravy už nechal na svoju milú, veď o sobášoch má prehľad ako málokto. „Ťahá ma to k moru. Je možné, že niekam odletíme a potom doma urobíme hostinu. Týmto som rodinu chcela uchlácholiť. Neviem, či to zabralo, ale aspoň sa trocha upokojili. Lebo tému svadba mám doma teraz na tanieri stále. Času dosť, máme na to rok. Moji blízki by to chceli nejako inak, ale asi si to urobím po svojom. Ešte uvidíme,“stále váha Jana.

Šaty moderátorke Božidare Turzonovovej navrhla Jana Pištejová.
Šaty moderátorke Božidare Turzonovovej navrhla Jana Pištejová.
Foto: Martin Domok

Isté je iba to, ako budú vyzerať jej svadobné šaty. Ide predsa o najdôležitejšiu róbu v jej živote. „Nestresujte, vôbec to tak neberiem. Určite však bude z čipky, to je stopercentné,“ rozmýšľa nahlas o svadobných šatách, ktoré si navrhne sama. „Hádam môžem, dúfam, že to neprináša nešťastie.“

Na inom kontinente

Módna návrhárka sa chystá vydať po dvojnásobných zásnubách, čo o sebe môže vyhlásiť máloktorá nevesta. „Prvýkrát to bol len fór. Umiestnila som jednu fotografiu na sociálnu sieť a už som čítala články o tom, že som zasnúbená. Zásnubný prsteň som dostala až teraz vo februári,“komentuje dôsledne pripravovaný akt, ktorý sa odohral na dovolenke v Thajsku. Priateľ Rado si pred Janu pokľakol pri bazéne v známom klube Nikki Beach. Teda na rovnakom mieste, kde ju pred šiestimi rokmi zbalil. „Aj keď sme sa o svadbe rozprávali dlho, prekvapilo ma to. Aj som si poplakala,“ priznala dizajnérka. Práve luxusná pláž na thajskom ostrove Koh Samui je jednou z alternatív, kde by si svadbu vedela predstaviť. „Ak by sme si ju aj prenajali, nezaplníme ju celú. Ale v Thajsku sú aj iné možnosti,“naznačuje.


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní