Dlhoročná partnerka Ivana Jakaboviča Ria je vraj tehotná.

Boháč Jakabovič sa chystá oženiť. Má ale nezvyčajnú podmienku

Milionár Ivan Jakabovič bude opäť otcom. Matku svojho druhého dieťaťa by vraj konečne mohol požiadať o ruku, nebude to ale iba tak.

Ivan Jakabovič a Patrik Tkáč, známe duo, sú dlhoroční obchodní partneri, ale aj kamaráti v súkromí. Tkáčovi sa podarili už dve dcéry, Karolínka a Amélia, hoci manželia túžili aj po synovi.

Kým jeho rodina žije v manželskom zväzku, Jakabovič s Riou Strculovou nadivoko. S partnerkou sa zatiaľ venovali sedemročnej dcére Laryah. Čoskoro sa vraj všetko zmení, aj keď Ria si na manželstve nezakladá.

„Svadbu neplánujeme, ja to tak necítim. Nevidím v tom žiadnu pridanú hodnotu. Ak sú ľudia spolu šťastní, tak budú aj bez svadby. Život je o iných veciach,“ vyjadrila sa v minulosti. Šíria sa však zvesti, že boháč je ochotný postaviť sa pred oltár v prípade, ak mu priateľka dá syna.

Čítajte viac:

Tretej päťke slovenských boháčov kraľuje Mário Hoffmann

Užívali si

Obaja boháči si kedysi vychutnávali život naplno. Svojimi možnosťami sa radi pochválili. Jachty, vrtuľníky a známe okázalé žúry. Dnes je situácia iná. Finančníci dospeli. So súkromným životom už robia tajnosti. Špeciálne, pokiaľ ide o deti.

Príchod každého dediča bol zatiaľ vždy tajomstvom. S pravdou vyšli von, až keď sa to už nedalo utajiť. Ináč to nie je ani pri radostnej zvesti týchto dní. Ivan Jakabovič drží bobríka mlčanlivosti a k súkromným veciam sa odmieta vyjadrovať. Ale, ako sa vraví, kto mlčí, ten svedčí.

Čítajte viac:

Navštívili sme luxusné sídlo milionára Ivana Jakaboviča

Zabývaní

Druhé dieťa si nepochybne môžu dovoliť. Novorodencovi bude vo vile na Devíne ako v bavlnke. Jakabovič ju staval dlhé roky, dnes je už zabývaná. Pevnosť za vyše desať miliónov eur sa rozkladá na pozemku s rozlohou dvetisícpäťsto štvorcových metrov.

Impozantné sídlo by určite poskytlo priestor na niekoľko detských izbičiek. Ostáva len čakať, akú veľkú rodinu nakoniec milionár bude mať.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní