Kollár obýva luxusnú novostavbu v prominentnej štvrti, ktorá však patrí jeho bratovi. Na snímke s dcérou Saškou.

Boháč Kollár zabezpečil deti i mamičky, sám býva v byte po bratovi

Napriek tomu, že Boris Kollár má veľkú rodinu, viacero domovov a nehnuteľností, žije izolovane v bratovom byte.

Aj keď je milionár stále plný energie a verejnosť dokáže vždy prekvapiť, nie je už najmladší. Roky pribúdajú, tiahne mu na polstoročnicu a to, čo predtým nepoznal, má dnes na dennom poriadku.

Keď narába s mobilným telefónom, potrebuje dioptrické okuliare. Zdá sa tiež, že začína vyhľadávať skôr ticho a pokoj. Útočisko našiel v byte pri bratislavskom Slavíne, ktorý však nevlastní. Požičal mu ho brat, ktorý odišiel do zámoria. Novostavba v luxusnej štvrti poskytuje Borisovi Kollárovi priestor okolo sto štvorcových metrov, priemerný balkón a garážové státie.

Život v rodinnej vile známemu podnikateľovi asi nechýba. Inak sa nedá vysvetliť, že neobýva niektorý z priestranných domov, ktoré na Slovensku vlastní.

Čítajte viac:

Boris Kollár zveľaďuje majetok, jeho kaštieľ v Hubiciach chátra

Miami je o inom

Niekoľko mesiacov do roka trávi multiotecko za oceánom vo svojej haciende vo Fort Lauderdale. Na slnečnom pobreží vždy vrúcne privíta mnoho svojich známych.

Milionár si na Floride rád užíva párty pri bazéne či na jachte. Polonahé krásky sa pri jeho bazéne striedajú, hoci sa ocitol na prahu päťdesiatky.

V lovení ženských sŕdc sa bezpochyby vyzná. O zámorskú haciendu dbá a zveľaďuje ju. Nedá sa to však povedať o jeho statkoch na Slovensku.

Viac o Kollárových nehnuteľnostiach sa dočítate v aktuálnom čísle Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní