Jedovatý: Boris Kollár, ktorý je už poslanec NR SR, na otázky ohľadom Hubíc reagoval podráždene.

Boris Kollár vytočený do vývrtky: Článok ešte ani nečítal a už sa rozčúlil. Čo milionára nasrdilo do nepríčetnosti?

Borisovi Kollárovi dovolenka v Amerike s niekoľkými z jeho deviatich ratolestí zdá sa, veľmi neprospieva. Namiesto vysmiateho a oddýchnutého tata sa svojim verným fanúšikom prostredníctvom Facebooku v utorok spoza veľkej mláky jedovatým komentárom pripomenul hnevom sršiaci podnikateľ.

Pán poslanec sa v ňom rozčuľoval, že „Plus 7, ktorá už 8 mesiacov každý jeden týždeň prinesie hocijaký grcák na mňa, alebo na našu stranu, alebo na mojich blízkych (sa snažila) pripraviť na túto stredu v poradí už 32 grcák.“ A že redaktorka „mala opäť takú drzosť a písať mi a žiadať odpovede“. Je vraj zvedavý, aký ďalší „grcak“ táto novinárka pripraví.

A čože Borisa Kollára tak vytočilo? Úplne nevinné a legitímne otázky PLUS 7 DNÍ týkajúce sa jeho aktivít v dedinke Hubice pri Dunajskej Strede, kde prostredníctvom firmy DEXON vlastní nie jeden, ale hneď dva kaštiele. Ide o vzácne, zákonom chránené objekty, ktoré sú zaradené do zoznamu národných kultúrnych pamiatok.

Čítajte viac:

Exkluzívne FOTO: Balúchová hore bez! Ešte pred silikónmi a Kollárom

Napriek tomu je ich stav žalostný. Začínajú pripomínať ruiny. Už niekoľko rokov, čo ich majiteľa podľa všetkého až tak netrápi. Narážky na to, že je veru zlým pánom, ho totiž nechávajú absolútne chladným. V súvislosti s Hubicami však dokáže Kollára vytočiť iná téma. Týka sa parku v okolí kaštieľov, ktorý sa firma DEXON pokúša získať do svojho vlastníctva - ako sme najnovšie zistili už od roku 2006.

„Prečo k tomu doteraz nedošlo Krajskému pamiatkovému úradu v Trnave nie je známe. Park je zázemím a integrálnou súčasťou Veľkého a Malého kaštieľa v Hubiciach a mal by touto súčasťou aj do budúcna zostať," povedal nám pamiatkár Rastislav Petrovič. Zdá sa však, že veci sa predsa len pohli v prospech firmy DEXON.

Čítajte viac:

Pusa pre Borisa: Z Kollára si uťahovala celá Pohoda

K získaniu pozemkov tvoriacich hubický park je veľmi blízko. A práve otázky ohľadom toho ako sa jej to podarilo, koľko za pozemky zaplatila, respektíve je ochotná zaplatiť a čo s nimi plánuje urobiť, priviedli Borisa Kollára do stavu absolútne duševnej nepohody. Namiesto odpovede hodnej človeka, ktorý sa už niekoľko mesiacov hrdí aj statusom verejný činiteľ, reagoval na sociálnej sieti slovníkom krčmového povaľača.

Čo môže byť dôvodom Kollárovho výbuchu, sa dozviete v najnovšom čísle týždenníka PLUS 7 DNÍ


  • Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní