Korunku vyhrala pred štrnástimi rokmi: Adriana Pospíšilová (33) sa veľmi nezmenila. Po rozchode prehodnotila svoj životný štýl a dnes má iné priority.

Bývalá misska: Jej expriateľ sedí za mrežami, ona sa vrhla na meditácie

Bývalá kráľovná krásy Adriana Pospíšilová sa vzdala alkoholu a po rokoch sekne aj s cigaretami. Našla si novú závislosť.

Nikotínu holduje šestnásť rokov, prestávku mala, keď bola tehotná. Pohár vína si kedysi tiež rada vychutnala. Po dramatickom rozchode s Jurajom Piťom Ondrejčákom, ktorého odsúdili za trestnú činnosť, Pospíšilová zmenila životný štýl. Ovešala sa kamienkami, ktoré pre ňu majú duchovný význam, v kabelke má vždy pripravené malé fľaštičky a záujemcom vie poskytnúť aj vysvetlenie, na čo slúžia.

Objavila silu prírody, ktorou vylepšila svoj psychický stav, a dnes tvrdí, že jej špeciálne tinktúry prispievajú ku kráse. Keď sa pozerá na svoje staré fotografie, iba krúti hlavou: „Dnes mám oveľa lepšiu kvalitu pleti a vlasov a cítim sa nabitá energiou,“ prezradila nám bývalá miss. Vďaka novému životnému štýlu je stále usmiata a dobre naladená. Každému, kto prechádza v živote útrapami, odporúča zharmonizovať sa ináč ako nákupom handier.

Oleje sú jej

Po tom, ako jej bývalého partnera posadili za mreže, musela blondínka vyskúšať nový život. Kamarátka ju dotiahla na meditácie a jogu, z prvej hodiny však utiekla. Nevedela, čo by tam robila. „Zdalo sa mi čudné len tak tam sedieť. Bola som na akčné športy a joga sa mi nezdala zaujímavá. Ale to preto, že som na ňu nebola psychicky pripravená. Dnes to už chápem,“ objasňuje svoj aktuálny životný štýl. Okrem meditácie nedá dopustiť na éterické oleje, ktoré inhaluje a používa namiesto kozmetiky.

Korunku vyhrala pred štrnástimi rokmi: Adriana Pospíšilová (33) sa veľmi nezmenila. Po rozchode prehodnotila svoj životný štýl a dnes má iné priority.
Korunku vyhrala pred štrnástimi rokmi: Adriana Pospíšilová (33) sa veľmi nezmenila. Po rozchode prehodnotila svoj životný štýl a dnes má iné priority.
Foto: Archív

„Všetky parfumy a drahé krémy som porozdávala. Stopercentné oleje sú čisto prírodné a prospievajú mi. Dokonca vidím, že fungujú aj na deťoch. Keď mi ochorelo jedno, zákonite to dostalo aj druhé. Teraz sa to nestalo a nemusela som im ani nasadiť antibiotiká,“ opisuje silu prírody, ktorú otestovala na svojich dvojičkách. „Tiež som sa tomu najprv smiala, ale funguje to. Nikto nemôže čakať zmeny zo dňa na deň, je to dlhodobý proces a určite svoj podiel na úspechu má aj skutočnosť, že tomu veríte. Psychika je silná vec.“

Verí na energiu

Jedlo ešte nenabíja energiou ako Silvia Šuvadová, pristupuje k nemu špecificky. „Naučila som sa, že jedlo je liek a liek je jedlo. Dnes dvakrát zvážim, či podľahnem chutiam bez hodnoty, alebo zvolím hodnotnú stravu, ktorá sa v tele premení na silu. Moje telo mi za to evidentne ďakuje, lebo nikdy predtým sa necítilo tak dobre.

Okrem éterických olejov a meditačných hodín má stále pri sebe kamienky - na zápästí a na krku. Pokojne si ich zoberie na ples k večernej róbe, aj keď by ju štylisti za to zvozili. Nemieni ich odložiť pre žiadnu snobskú akciu. „Nenosím už žiadne šperky ani hodinky. Mám ich odložené, ale už neplánujem nosiť ich. Zdá sa mi to bez hodnoty napriek tomu, že neboli lacné. Nemajú pre mňa význam. Ani nová kabelka či topánky za tisíce,“ hodnotí svoj postoj k materiálnym veciam.


VIDEO Plus 7 Dní