Bývalá slovenská misska Senášiová: Išla donaha, dráždivými FOTO rozpaľuje internet!

Ukázala, že nepatrí do starého železa. Zvodné vnady a nahá pokožka

Kedysi Miss Universe SR 2007 Lucia Senášiová rozbúrila vody šoubiznisu nahými fotkami, keď odhodila zábrany a ukázala svoje prirodzené poprsie. Pútala pozornosť luxusnými autami a drahým oblečením. Nebola spoločenská akcia kde by sa neobjavila veselá modelka.

Časom sa, ale stiahla do úzadia, presťahovala sa do Talianska kde si našla vyšportovaného južana. Chvíľu to vyzeralo, že sa búrliváčka Senášiová odhodlala na pokojný rodinný život. Stále však dokáže šokovať.

Pózuje: V tomto sa ex Miss našla.
Pózuje: V tomto sa ex Miss našla.
Foto: Instagram

Pózuje: V tomto sa ex Miss našla. Foto: Instagram

S nahotou nemala problém

Tmavovláska rozhodne nepatrí k hanblivkám. Vyzlečená sa pred fotoaparát postavila viackrát. Pred desiatmi rokmi nafotila sériu šteklivých aktov pre svetoznámy pánsky magazín. „Pohodená“ uprostred viníc pózuje v záplave zeleného lístia a slnečnej oblohy.

No aj po tridsiatke Senášiová ukázala, že jej krivky dokážu zvábiť nejedného muža. Svoje by o tom určite vedel povedať podnikateľ a neúspešný politický kandidát Ivan Weiss. Ten si so Senášiovou pred pár mesiacmi dohodol intímne stretnutie v jeho bratislavskom byte. Dvojica si po výmene flirtovných správ vychutnala príjemný večer, bez svojich zákonitých polovičiek.

Kráska bez talianskeho manžela a Weiss bez svojej mladej novomanželky.

Dvojka: Vydatá Senášiová a ženatý Weiss majú k sebe blízko. Ich zákonitým by sa to zrejme nepáčilo.
Dvojka: Vydatá Senášiová a ženatý Weiss majú k sebe blízko. Ich zákonitým by sa to zrejme nepáčilo.
Foto: Emil Vaško, Archív I.W.

Dvojka: Vydatá Senášiová a ženatý Weiss majú k sebe blízko. Ich zákonitým by sa to zrejme nepáčilo. Foto: Emil Vaško, Instagram


  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní