Speváčka Zdenka Predná (33)

Známa speváčka predáva svoju milovanú chalupu. Pýta si za ňu poriadny balík

Speváčka Zdenka Predná (33) si môže prilepšiť aj o stotisíc

„Mestská časť Štefultov patrí k lokalitám, ktorá čaká na svoje objavenie. Miesto do ktorého sa zamilujete pri prvej návšteve. Zrekonštruovaná chalupa Vás úplné dostane. Príďte načerpať energiu, oddýchnuť si, alebo tu jednoducho začnite žiť,“ znie úvod popisu rodinného domčeka na realitnom portáli.
Vyše osemdesiat štvorcových metrov obytnej plochy sa nahádza v tichej lokalite. K domu patrí malebná záhrada, kde noví majitelia môžu relaxovať v hojdacej sieti.


Celková plocha nehnuteľnosti aj s pozemkami je až neuveriteľných tisíc metrov štvorcových, takže ak chcete sadiť ovocné stromy, rozhodne máte kde. Za túto pohodu si zaplatíte 101-tisíc eur. Či je Zdenka Predná ochotná jednať sa, už musia zistiť klienti.

Rada tam oddychovala


Dvojnásobná mama Zdenka Predná sa vydala za hudobníka Oskara Rózsu, s ktorým si nažíva v ústraní mimo hlavného mesta už niekoľko rokov. Príroda ďaleko od hektického života ju dostala. A zrejme sa neplánuje vrátiť. No aké plány má po predaji svojej milovanej chalupy, sa necháme prekvapiť.

Hudba išla bokom


Speváčka vydala svoj debutový album Sunny Day hneď rok po súťaži - v roku 2005. Prvý singel „Len ty smieš“ sa dlho držal na najvyšších priečkach rozhlasových hitparád a niekoľko týždňov patril medzi najhranejšie skladby. Úspešný bol aj celý album, speváčka zaň získala viacero cien.
Zdenka Predná vydala ešte ďalšie tri albumy (Zdenka Predná - 2007, Srdce z bubliny - 2009, Amulet - 2013), no posledných päť rokov sme sa od dvojnásobnej mamy ničoho nového nedočkali. A vyzerá to tak, že fanúšikovia si na nové hity ešte nejaký čas počkajú.


VIDEO Plus 7 Dní