Bývalý štátny tajomník: Politika mu neprospievala. Dnes to dáva na bradatého modela!

Pozrite ako vyzerá štátny tajomník František Palko dnes. Ten nenápadný, pupkatý úradník bez vlasov je minulosť! Dnes pózuje s hustou bradou ako fotomodel

Stal sa z neho pojem! Nielen vďaka jeho pracovným zásluhám, ale najmä videu, na ktorom bol počas dňa pod vplyvom alkoholu. Zle artikuloval, plietol sa mu jazyk a evidentne mu neprichádzali na um tie správne slová. Snažil sa tému lepiť svojou odbornosťou ako sa len dalo, no márne. Nahrávka sa stala okamžite hitom a pobavila množstvo divákov. Ako vyzerá ten „ovínený“ štátny tajomník František Palko dnes? Na túto otázku nám odpovedal pozorný čitateľ.

Foto na požiadanie

Do redakcie nám zaslal fotografiu bývalého štátneho tajomníka anonymný čitateľ. Fotku mu údajne poslal sám Palko na aplikácii, ktorá slúži na spájanie ľudí. Ide o veľmi populárnu internetovú zoznamku. Každý si tam môže vytvoriť profil, popísať čo hľadá, o koho sa zaujíma a tí odvážnejší si pridajú aj fotografiu alebo fotoalbum. Hanbliví zvyknú fotografiu posielať na vyžiadanie. Tak sa vraj na zoznamke správa aj František Palko a vyvoleným pošle svoju pózovačku.

Na internetovej zoznamke: Niekto posiela fotky Františka Palka.
Na internetovej zoznamke: Niekto posiela fotky Františka Palka.
Foto: Internet

Niekto posiela jeho fotky: Ale zmenený Palko nabral na sexepíle. Foto: Internet

Fešák

Na priloženom obrázku je Palko evidentne v dobrej kondícií. Nechal si narásť hustú bradu, ktorá je vymelírovaná občasnými šedinami. Tie mu pridávajú na sexepíle a pre istú časť publiku je aktuálne práve zarastená tvár vysoko cenená a takíto jedinci sa stávajú príťažlivejšími. Hovoríte si - čo hľadá ženatý muž na zoznamke? Nuž, ktovie. Možno túži po dobrodružstve. Ale možno iba nejaký „vtipálek“ zneužil jeho identitu.

S kamarátmi: Neváhal sa vyfotiť aj s bývalým tanečníkom, ktorý súťažil s hercom Viktorom Horjanom.
S kamarátmi: Neváhal sa vyfotiť aj s bývalým tanečníkom, ktorý súťažil s hercom Viktorom Horjanom.
Foto: Facebook

S kamarátmi: Selfie si robí Palko rád.


  • red
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní