Alena Pallová.

Celebritná lekárka Pallová: Za jej kabelky by ste si mohli kúpiť byt v Bratislave

Celebritná lekárka Alena Pallová predviedla v spoločnosti kabelky v cene jednoizbového bytu v Bratislave.

Svetový návrhár Marc Jacobs raz pri večeri s kamarátmi povedal: „Navrhnem kabelku drahú ako mesačné nájomné. A ženám to bude jedno, aj tak ju budú kupovať.“ Mal pravdu. Túžba predviesť sa, šokovať a vyjadriť svoj spoločenský status materiálnymi vecami je odveká. Vlastniť hriešne drahú vec a ukázať sa v nej v spoločnosti, to praktizujú celebrity odnepamäti, veď najmä to ich odlišuje od bežnej populácie.

A platí to aj o známej milovníčke luxusných kúskov Alene Pallovej. Spočítali sme, že na sebe ozaj nešetrí. Rada sa predvádza: Keď Pallová otvorila kliniku, vedela, že klientky pritiahne okrem iného známa tvár. Preto začala tvrdo pracovať na tom, aby sa dostatočne zviditeľnila. Dostať sa do médií sa jej, nanešťastie, naplno podarilo až po autonehode, pri ktorej v decembri 2014 dokaličila nevinnú ženu.

4-tisíc eur - Nešetrila: Strieborná metalická kabelka Lady Dior pochádza z novej kolekcie.
4-tisíc eur - Nešetrila: Strieborná metalická kabelka Lady Dior pochádza z novej kolekcie.
Foto: profimedia.sk

4-tisíc eur - Nešetrila: Strieborná metalická kabelka Lady Dior pochádza z novej kolekcie. Foto: Profimedia

Aj preto sme ju istý čas na spoločenských udalostiach nevideli. Nikam nechodila, vymazala si účty na sociálnych sieťach, skrátka, túžila byť neviditeľná. No po čase kauza zapadla prachom - aspoň pre väčšinu Slovákov, pravda, okrem dotknutej rodiny -, a Pallová opäť spokojne vyrazila do spoločnosti. V plnej zbroji. Na každej párty predvádza perfektný outfit, ktorý sa takmer nikdy neopakoval.

Kabelku vždy dokonale zladila s topánkami. Obľubuje najmä notoricky známe značky, možno preto, aby boli ihneď identifikovateľné. No a takmer vždy vidíme lekárku s kúskami z najnovších kolekcií. Pekná zbierka: Čo si teda nákupná maniačka Alena Pallová dovolila? Rozhodne kúsky, o ktorých môžu bežné smrteľníčky iba ak snívať, lebo za svoj plat si ich nikdy nekúpia.

Foto: EMIL VAŠKO

12-tisíc eur - Hriešne drahý Hermés: Po autonehode, ktorú zavinila, sa skrývala. No na luxus nezanevrela. Foto: Emil Vaško

Pallová stavila na značky Louis Vuitton, Chanel, Hermés, Yves Saint Laurent, Louboutin či Célin. Páči sa jej aj talianske duo Dolce & Gabanna či francúzsky módny dom Dior. Výpočet známych mien módneho biznisu naznačuje, že pri prípadnom predaji by Pallovej kabelkový majetok pokojne vystačil na financovanie kúpy jedno- až dvojizbového bytu v Bratislave. Slová Marca Jacobsa boli teda pravdivé.

Chodí so synom exministra

Ak lekárka rada strieda kabelky, pri mužoch to - aspoň podľa toho, čo sme videli - neplatí. V pánskej spoločnosti sa na verejnosti neukázala niekoľko rokov, na akcie ju sprevádzali vždy len kamarátky. Tridsaťšesťročná dermatologička predstavila verejnosti priateľa až nedávno. Novú lásku najprv nechcela komentovať, no dnes jej statusy na sociálnych sieťach hovoria celkom jasne: „Sme pár!“ Jej vyvolený Braňo, syn bývalého ministra pôdohospodárstva Stanislava Becíka, to však nebude mať ľahké. Minimálne, čo sa týka hodnotení módnej polície.

Foto: JÚLIUS DUBRAVAY

Tisícka sem, tisícka tam: S novým priateľom Braňom Becíkom vyvetrala kúsok od Alexandra McQueena. Foto: Július Dúbravay


VIDEO Plus 7 Dní