Celebritné nevesty

Celebritné Slovenky v bielom: Tromfla ich Adela svojimi svadobnými šatami?

V prípade celebrít je svadba dňom D nielen pre nevestu, ale aj jej fanúšikov. To, čo ich zaujíma primárne, sú svadobné šaty, pripomeňme si, ktoré celebritné nevesty v poslednom období predstúpili pre oltár a hlavne v čom.

Ľudia

Dominika Cibulková (28) a Michal Navara (32)

Naša najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková povedala svoje áno dlhoročnému priateľovi Michalovi Navarovi 9. júla 2016 v Dóme sv. Martin a v Bratislave, z tade sa mladomanželia a ich hostia išli baviť do kaštieľa v Oponiciach. Počas ich veľkého dňa mohlo 250 pozvaných hostí a tiež verejnosť na Dominike oči nechať.

VIDEO Svadba desaťročia v plnom prúde, paparacovia striehnu na Adelu za plotom. Miestni ani netušia, kto sa to dnes vydáva

Dominika Cibulková (28) a Michal Navara (32)
Dominika Cibulková (28) a Michal Navara (32)
Plus JEDEN DEŇ

Nevesta nahodila svoj typický široký úsmev a pred oltár predstúpila v odvážnych ručne šitých svadobných šatách v cene okolo 20-tisíc eur. Francúzka čipka tesne obopínala Dominikine vyšportované telo. Šaty si tenistka vyhliadla na módnej prehliadke, na ktorej ich predvádzala modelka svetového formátu Irina Shayková.

Veronika Ostrihoňová (28) a Matej Sajfa Cifra (37)
Veronika Ostrihoňová (28) a Matej Sajfa Cifra (37)
Michal Smrčok

Dominika nešetrila ani na zvyšku outfitu. Aj topánky značky Jimmy Choo boli ručne šité. Nechýbali na nich Domčine iniciálky. Nevesta sa ozdobila šperkmi za 300-tisíc eur. Úctyhodný bol aj nevestin 5-metrový závoj.

VIEME PRVÍ Incident na svadbe Adely a Viktora: Cez plot kaštieľa v Tomášove preskočil nevítaný hosť!

Pokračovanie na ďalšej strane

Ľudia
  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu plus7dni@7plus.sk.