Pozdvihol to: Viktor Vincze, v strede, hovoril o svadbe milénia.

Celebritný sobáš: Garderóba z neoprénu za tisíce, prsteň ako Brad Pitt!

Už asi týždeň nosí Veronika Ostrihoňová na ruke klasický diamantový krúžok, jej manžel, moderátor Fun rádia Matej Sajfa Cifra si na prst nastokol hladkú obrúčku, po bokoch vykladanú kameňmi.

Veľmi podobnú si kedysi vybral Brad Pitt, keď si bral Jennifer Anistonovú. Svadobnú garderóbu zastrešoval módny štylista Andrej Kusalik, ktorý sa okrem nevesty postaral o frak ženícha a jeho svokra, určoval oblečenie svadobnej mamy aj svedkov.

Nevestini rodičia: Aj Ostrihoňovcov, pravo od nevesty, obliekal známy módny štylista. Foto: Profimedia.sk

Práce na početnom šatníku trvali pol roka, len nevesta absolvovala sedem skúšok a pri každej sa svadobná róba menila. Keďže Veronike sedí štýl Borisa Hanečku, ktorý ju neraz obliekal na Ples v opere, voľba módneho tvorcu v jej najkrajší deň bola jasná.

Čítajte viac:

Sajfova svadba: Čo sa dialo za jeho chrbtom?

Svadobné šaty vytvoril z francúzskej čipky, vrchná časť je vykladaná Swarovského kameňmi. Prekvapujúci je materiál sukne - neoprén. K šatám, ktorých hodnota môže presahovať 5-tisíc eur, si nevesta obula lodičky Yves Saint Laurent s pätnásťcentimetrovými podpätkami. Ani ich cena od 600 do 1 000 eur nie je zanedbateľná.

Viac o svadbe sa dočítate v najnovšom čísle PLUS 7 DNÍ


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní