Šťastní rodičia: Lucia Nicholsonová minulý rok v šiestom mesiaci potratila. Teraz sa s manželom tešia zo zdravého synčeka.

Čerstvá mamička Nicholsonová: Nie som žiadna superžena, nechýbalo veľa a o dieťatko mohla prísť

„Veľmi si vážim rozhodnosť lekára, ktorý sekciou pravdepodobne zachránil Jakubovi život,“ hovorí politička Lucia Nicholsonová, ktorá len pred pár dňami porodila svoje tretie dieťa.

Aj keď išlo tentoraz tehotenstvo ako po masle, nepríjemné spomienky z minulého roka ju prenasledujú doteraz. „Tehotenstvo bolo v pohode. Až nato, že som mala stále na mysli, že pred rokom som v šiestom mesiaci potratila. Dosť som sa kvôli tomu stresovala, prenasledovalo ma to,“ rozhovorila sa politička. „Bol to pre mňa šok. Vedela som, že sa také veci stávajú, ale myslela som si, že sa to týka iba tých ostatných. Keď sa to stalo mne, pochopila som, že nie som žiadna superžena.“

S Jakubkom: Čerstvá mamička Lucia Nicholsonová sa o radosť z potomka podelila aj na sociálnych sieťach.FOTO: Facebook

Komplikácie však Luciu predsa len neobišli ani tentoraz - pri pôrode. „Kubo neklesal do pôrodných ciest. Doktor Oravec usúdil, že má okolo krku pupočník, ktorý mu bráni dostať sa nižšie,“ pokračuje Nicholsonová v opise neľahkého priebehu pôrodu. „A tak sa rozhodol pre sekciu - čím Jakuba pravdepodobne zachránil.“

Otecko: Luciin manžel so synom Jakubom.FOTO: Facebook

Pôrod sa teda napokon skončil šťastne a čerstvá trojnásobná mamička môže premýšľať už len o tom, ako skĺbi materstvo a svoju prácu. Predseda parlamentu Andrej Danko a známy džentlmen ju totiž už pred pôrodom vyzval, aby mu písomne oznámila, ako si predstavuje svoju prácu podpredsedníčky parlamentu popri bábätku.

Detská izba v parlamente: Aj tu bude zrejme Jakub tráviť svoj útle detstvo.FOTO: Július Dubravay

O tom, ako to Nicholsonová plánuje zvládať, čo odkazuje šéfovi parlamentu a kto jej bude s čerstvým novorodencom pomáhať, sa dočítate v aktuálnom čísle týždenníka PLUS 7 DNÍ.


VIDEO Plus 7 Dní