Krížová blokáda: Marián Labuda zablokoval prístup k susednému vozidlu.

Chýbali v autoškole? Pozrite sa, ako parkujú slovenskí herci

Herci Slovenského národného divadla majú asi plné hlavy umenia, svoje luxusné tátoše zaparkujú pred robotou tak, ako im to vyjde.

Dopravné značenie je pre nich španielska dedina. Niektorí umelci slovenskej elitnej divadelnej scény zrejme pri skúškach v autoškole rozmýšľali už nad štúdiom herectva na Vysokej škole múzických umení.

Situácia na parkovisku pred novou budovou Slovenského národného divadla tomu nasvedčuje. Ktorí sú najväčší majstri medzi šoférmi?

Výkvet

Keď sme sa o tom išli presvedčiť, ako prvá dorazila na parkovisko Zdena Studenková. Novučičkou Toyotou ostala stáť nielen na jednom parkovacom mieste, ale kolesom zaberala aj druhé.

Tomášovi Maštalírovi nestačili desiatky voľných parkovacích miest, a tak pre istotu odstavil svoj supervýkonný bavorák rovno v uličke.

Marián Labuda ako ťažký cukrovkár následne využil miesto pre invalidov, no svoj Touareg dal tak „na kríž“, že šofér Renaultu stojaceho vedľa, konkrétne jeho kolega Dušan Tarageľ, by sa cez „veľkorysých“ pár centimetrov k svojmu vozidlu nedostal ani náhodou.

Zuzana Fialová zase prezentovala svoju vášeň k zvieratám, keď vypla motor a odparkovala svoj biely Peugeot rovno na zebre.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní