Brat zlatice Puškárovej (vľavo) Peter Puškár problémy akoby priťahoval, rozpadlo sa mu aj manželstvo s Alexandrou Novotnou (na snímke).

Čierna ovca: Brat Zlatice Puškárovej sa zviditeľňuje najmä škandálmi

Brat Zlatice Puškárovej šikovne kľučkuje medzi paragrafmi, aby sa vyhol exekúciám. Využíva na to aj svoje maloleté deti.

Vždy dobre nahodený, až prehnane sebavedomý, bez štipky pokory. Aj takto môže na ľudí pôsobiť Peter Puškár, brat známej moderátorky Zlatice Puškárovej. Hoci sa hrdí niekoľkými vysokoškolskými titulmi, zviditeľnil sa najmä škandálmi.

Verejnosť si ho spája s neúspešnou politickou kariérou strany Právo a spravodlivosť i s krátkym, ale intenzívnym manželstvom s celebritnou lekárkou Alexandrou Novotnou.

Teraz kandiduje do europarlamentu a na pomoc si vzal Martina Daňa, ktorého pôvodne obvinili z volebného podvodu, lebo v prezidentských voľbách hlasoval tri razy.

Puškár má pravidelne problémy s políciou. On hovorí o „praobyčajnom a prasprostom policajnom prenasledovaní“. Doteraz však nie celkom zrozumiteľne vysvetlil, prečo by bolo v záujme vyšetrovateľov špiniť jeho počestné meno.

Pri bližšom pohľade na aktivity Petra Puškára človeku akosi automaticky napadne, že niečo nie je v poriadku a správa sa ako špekulant. Niekoľko rokov bol brat známej moderátorky dokonca evidovaný v podstate ako bezdomovec s bydliskom na Miestnom úrade v bratislavskej Karlovej Vsi.

Viac sa dočítate v najnovšom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní