Cmorik a Partlová spolu vydržali tri roky. Stihli si kúpiť byt v bratislavskom Starom Meste.

Cmorik a Partlová vzťahu verili viac: Čo bude so spoločným bytom?

V byte, pre ktorý sa Cmorik s Partlovou zadlžili, ostal po ich rozchode bývať spevák sám.

Vyzeralo to na obrovskú lásku. Nakoniec vzťah Mirky Partlovej a Petra Cmorika pre dlhodobejšie nezhody pred pár dňami stroskotal. Po rozchode im však ostal spoločný majetok, nehnuteľnosť v tesnej blízkosti bratislavského Horského parku.

Už len o peniazoch

Dvojica si zadovážila byt pred dvoma rokmi, teda krátko po tom, ako začali spolu chodiť. Spoločnú strechu nad hlavou vlastnia na polovicu. Podľa všetkého si na byt zobrali pôžičku z banky. Teraz ich šťastným chvíľam odzvonilo a na rad prichádza majetkové vyrovnanie.

Podľa Cmorikovho zaparkovaného Mustanga pred bytovkou sa dá predpokladať, kto ostal v byte žiť. Kam sa odsťahovala Mirka, nie je zatiaľ známe. Možno využila jeden zo svojich bývalých nájomných kontaktov. V minulosti totiž vystriedala viac bytov než Casanova mileniek.

V každom prípade, spevák ju bude musieť za jej polovičné vlastníctvo vyplatiť. Druhá alternatíva je, že byt predajú a peniaze si rozdelia. Či bude dovtedy spevák svojej „ex“ za užívanie jej časti nehnuteľnosti platiť, ťažko odhadnúť.

Čítajte viac:

Cmorik sa nezdá! Na verejnosti ukazuje Partlovú hore bez

Aký začiatok, taký koniec?

Medzi Petrom a Mirkou to začalo iskriť pred rokmi, no vtedy ešte obaja žili s inými partnermi. Cmorik so strelkyňou Dankou Bartekovou a Partlová so zvukovým majstrom Igorom Karasom, ktorý je od nej o osemnásť rokov starší.

Medzitým blondínku na krátky čas pohltili vášne k hercovi Tomášovi Majláthovi i spevákovi Martinovi Madejovi. S Cmorikom sa napokon dali dokopy pred tromi rokmi a vzťahu verili natoľko, že sa zadlžili pre spoločné bývanie.

Teraz sa ich cesty rozišli. Zlé, no občas pravdivé jazyky tvrdia, že za tým mohla byť tretia osoba.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní