Čo hovorí slovenský gigolo o ženách? Švajčiarky majú úroveň, Češky sa nechajú poblázniť balíkom čipsov

Nemky sú jednoduché, Maďarky citlivejšie, dodáva El Topo.

Zo slovenského prieskumu sa zistilo že 88,8 percenta Sloveniek by bolo schopných objednať si služby gigola, ale z toho 70 percent tak neurobí, pretože majú strach, že by im na to okolie prišlo, a prepadli by sa od hanby. So mnou sa nemusíte báť ničoho.

Ponúkajú sa aj cez Facebook: Neznámy mladík zverejňuje pochybný prieskum a sľubuje stopercentnú diskrétnosť.
Ponúkajú sa aj cez Facebook: Neznámy mladík zverejňuje pochybný prieskum a sľubuje stopercentnú diskrétnosť.
Foto: Archív

Ponúkajú sa aj cez Facebook. Foto: Archív

To, čo sa stane s klientkou, ostáva len medzi mnou a ňou - víta návštevníkov facebooková stránka s ponukou „gigolo služieb“. Nie ojedinelý návrh a status s gramatickými chybami a očividne aj so zavádzajúcim prieskumom skôr poukazuje na to, že nielen v exotických krajinách, ale aj u nás sa niektorí muži menia na tovar. Alebo chcú spojiť príjemné s užitočným?

Už si vyberá

Ktovie, aký mladík sa skrýva za spomínaným profilom na Facebooku, ale my sme vyspovedali iného krásavca, ktorý už niekoľko rokov ťaží zo svojho dokonalého vzhľadu. Po pozretí filmu o mexickom mafiánovi si vybral prezývku El Topo.

„Zaujal ma, tak som o ňom hľadal nejaké informácie. V preklade to znamená krtko, lebo mal vykopané rozsiahle tunely. Mal všetko, a predsa sa musel skrývať,“ opisuje milý a zdvorilý mladík. Svoj šarm vkladá do každej vety. Nenútene. Akoby ste sa rozprávali s dávnym kamarátom. Obdarí vás žiarivým chlapčenským úsmevom s dokonalým chrupom. Uhrančivé oči a hladké opálené telo Apolóna nezostanú nepovšimnuté žiadnou dámou. Nuž, nezaprie v sebe kubánske gény po otcovi. El Topo, ako si 33-ročný mladík hovorí, sa pred siedmimi rokmi začal živiť ako spoločník.

„Áno, je to vlastne gigolo, len spoločník mi znie tak slušnejšie,“ dodá šibalsky. Aké ženy najčastejšie využívajú jeho služby? „Nie je pravda, že sú to len staršie dámy. Vek sa pohybuje tak od 35 rokov, najstaršiu som mal 56-ročnú. Ale to sú ženy na úrovni a vzhľadom by položili aj tridsiatku, takže vek tam nehrá žiadnu úlohu,“ hovorí miešanec Slovenky a Kubánca. Čo ho na tom najviac baví?

Americký gigolo: Život hlavného hrdinu amerického filmu v podaní Richarda Gera sa zmení, keď zavraždia jeho klientku a stane sa podozrivým zo zločinu.
Americký gigolo: Život hlavného hrdinu amerického filmu v podaní Richarda Gera sa zmení, keď zavraždia jeho klientku a stane sa podozrivým zo zločinu.
Foto: profimedia.sk

Americký gigolo: Život hlavného hrdinu amerického filmu v podaní Richarda Gera sa zmení,keď zavraždia jeho klientku a stane sa podozrivým zo zločinu. Foto: profimedia.sk

„Určite mi už nejde o to, že ,mal som fešnú paniu! Celkovo mám z toho dobrý pocit,“ hovorí. Kedysi pôsobil ako masér. Ženám však ponúka nielen telesné rozmaznávanie, ale i duševné. „Spočiatku som bral skoro všetky ponuky. Zarábal som si tým. Ale zažil som už všeličo, užil som si peniaze a už nechcem byť len tovar, ktorý si niekto kúpi,“ prizná sa nám. „Teraz je to skôr spontánne - dáma dostane na mňa odporučenie, ale musí medzi nami niečo vzniknúť. Dáme si kávu a buď si sadneme hneď na začiatku, alebo nie. Teraz mi je už jedno, či mi dá balík peňazí. Keď príde nejaká arogantná krava s tým, že ,teba môžem mať, lebo mám peniaze‘, tak takú by som vystrelil na Mars. Ale predtým by som bol rád. Ľudia sa menia,“ zamyslí sa.

Teraz sa chce hlavne so ženou cítiť dobre. Má priateľku, ktorá o jeho bočnom príjme nič netuší, a robiť spoločníka dámam, ktoré si aj on obľúbi, je pre neho príjemným spestrením. „Možno to znie čudne a mnohí ľudia by sa chytali za hlavu, ale dnes je svet bláznivý,“ dodá. Aj preto nám nevedel povedať cenu za svoje služby. „Keď mi je sympatická, príjemná, nie je povrchná, sme rovnako naladení, je to niečo iné a nechám tomu voľný priebeh. Niečo spolu prežijeme a poviem, nech ma sama ohodnotí. Keď mi nechá dve eurá, tak nechá. Nie som už závislý od týchto príjmov,“ dodáva.

Hlavne diskrétne

Prečo krásne úspešné dámy siahnu po platenej mužskej spoločnosti, keď by im pri nohách ležali desiatky iných mužov? Nuž, možno z podobných dôvodov, ako muži vyhľadávajú predajné devy - chcú dobrodružstvo bez komplikácií. Ženy sú však podľa El Topa ešte viac opatrné a na prvom mieste požiadaviek je rozhodne diskrétnosť.

„Mnohé z nich sú vtáčikom zavretým v zlatej klietke. Aj stretnúť sa je niekedy ťažké. S niektorými sa vidíme len dvakrát do roka,“ opisuje. El Topo sa totiž pre mnohé z nich stáva kamarátom, nielen jednorazovým „úletom“. „Z desiatich žien má šesť problém odísť na dve hodiny z domu alebo si urobiť nejaké alibi. Kupujú si SIM karty na telefón, aby mohli volať, vymýšľame rôzne stratégie, prípadne výhovorky. Som chlap, tak viem poradiť, čo zaberie,“ usmieva sa. „Hovorí sa, že pravda vyjde najavo. Ale poviem vám, že po siedmich rokoch to naozaj nehrozí. Keď človek vie, čo robí, a má jasno v hlave, nemôže nastať žiadna chyba,“ prízvukuje.

Nemusí byť vždy sex

„Kedysi som si myslel, že žena urobí takýto krok, keď má doma problém, napríklad, že ju chlap podviedol, týra ju alebo si ju nevšíma, nepochváli ju či je vorkoholik. Ale nie je to tak - má všetko, ale jednoducho chce vybočiť z toho kolotoča,“ pokračuje El Topo. V mnohých prípadoch však ani nejde o sex. Skôr o spoločnosť.

„Vypočujem ich, doplním to, čo im v manželstve chýba. Určite by som tie vzťahy nestaval len na sexe, ale na iných základoch,“ tvrdí. Stalo sa, že sa so ženou stretol kvôli intímnemu zblíženiu a nakoniec k nemu nedošlo, alebo naopak, nezostalo len pri plánovanom príjemnom posedení, ale spontánne sa ocitli v posteli. „Niektoré sa zamilujú a sú ochotné opustiť manžela,“ povzdychne si. Na druhej strane priznáva, že aj on si mnohé ženy obľúbil a bolo mu ľúto, keď sa už nemohli vidieť, lebo sa dotyčná nedostala z domu.

Sympatický Kubánec hovorí o ženách s úctou. Medzi jeho klientkami sú slovenské podnikateľky, lekárky a iné úspešné dámy, ktoré sa neraz stávajú jeho kamarátkami. Možno mnohých pánov poteší, že príliš veľa našich žien tomuto krásavcovi neplatilo. „Tu keď si vypýtate za masáž 50 eur, tak na vás pozrú, či ste neprišli z vesmíru,“ priznáva. Nuž, na Slovensku nemá problém žena žiadneho veku nájsť si partnera na sex. Žiadostivých mužov je viac než dosť. Bohatých dám ochotných platiť za to, čo môžu mať zadarmo, už menej.

Aj keď si mnohé rady vyhodia z kopýtka. Nenápadne, diskrétne. A aký je jeho názor na otvorenie erotického salónu pre ženy? „Uvažoval som o tom, ale dámy sú opatrnejšie. Keby tu niečo také bolo, každý by to vedel, aj keby ste to nazvali hračkárstvo. Ťažko by tam nejaká žena zaparkovala alebo sa dala doviezť. Chlapi sú iní, to sú ,hovädá‘, ale ženy sú zásadovejšie a opatrnejšie,“ priznáva El Topo, ktorý najčastejšie robí spoločnosť ženám na služobných cestách. Prichádzajú zo Švajčiarska, ale i z Viedne. Má ich zmapované.

„Švajčiarky sú naozaj na úrovni. Nemky sú jednoduché. Maďarky také citlivejšie a Češky - to ani nehovorím! Nechajú sa poblázniť balíkom čipsov,“ usmieva sa.

Alfonso

Smerom na východ, napríklad na Ukrajine, je to mimoriadne hanlivé a ponižujúce označenie muža, ktorý robí spoločnosť zrelej a úspešnej žene. Ukrajinský a ruský zlatokop má pomenovanie Alfonso, vysvetľuje psychiater Artúr Ivančík. „Nie je to vraj vôbec zriedkavý jav. Bohatých a úspešných žien, ktorým robia spoločnosť mladí a atraktívni muži, je vraj aj na Ukrajine a v Rusku pomerne hodne,“ dodáva. Na internete sa objavujú inzeráty, v ktorých sa muži aspoň na nič nehrajú.

Skrátka, ponúkajú svoje služby - sex, spoločnosť, diskrétnosť. Oveľa zákernejší sú tí, ktorí hrajú pred ženami divadlo. Aj preto na ruských stránkach nájdete články o tom, ako rozpoznať Alfonsa, alias gigola, ktorý sa snaží dostať do spálne, ale najmä k srdcu bohatej dámy a napokon aj k jej účtu. Nenápadne.

Niekedy vraj pôsobí ako princ na bielom koni - zdvorilý, uhladený, akože ochotný podať pomocnú ruku. Inokedy zase vyzerá celkom obyčajne, so smutným životným príbehom a tetovaním na tele. Všetci títo mladíci túžia po bezstarostnom živote a robia všetko pre to, aby si získali bohatú korisť. Keď ovládnu jej city, dáma nešetrí prejavmi svojej náklonnosti. Kupuje darčeky, auto, dovolenky.

Mladíci na revanš ponúkajú svoju spoločnosť, niekedy aj oporu a v niektorých prípadoch - aj keď nejde o veľkú lásku a vášeň - majú svoju chlebodarkyňu úprimne radi. Príkladom je vraj o 27 rokov mladší partner ruskej speváckej divy Ally Pugačevovej (67). Sú spolu pätnásť rokov. V roku 2011 si Maxima Galkina vzala za muža a o dva roky im náhradná matka vynosila dvojičky. Nuž, rozhodne u nej netrie biedu. „Prečo sa spoločnosť pozerá cez prsty na mužov, ktorí sa nechajú vydržiavať od ženy, keď naopak je to bežné?“ pýta sa jeden z ruských Alfonsov. Nuž, možno preto, že na mužoch oceňujeme silu, schopnosť presadiť sa a ak je pre partnerku oporou a nie parazitom.


VIDEO Plus 7 Dní