Alfasamci: Ktorý má väčšie vyžarovanie?

Čo spája premiéra Fica a zločinca Kajínka? Neuverili by ste - rovnaký vkus!

Robert Fico (52) a Jiří Kajínek (56) si neváhajú obliecť športové tielko v neónovej zelenej, aby vynikli ich vyšportované bicepsy. Ktorému to svedčí viac podľa expertky na módu?

Okrem zhody v šatníku prepusteného vraha Kajínka a politika Fica spája týchto dvoch aj zrejme podobne rozsiahli fanúšikovský klub. Istý typ žien sa ide z kultového omilosteného českého kriminálnika zblázniť a aj voličská základňa nášho pána premiéra stojí najmä na ženách, z ktorých mnohé ho nekriticky zbožňujú.

Kto z koho?

Štylistka Andrea Ziegler mala pri pohľade na oboch mužov okamžite jasno v tom, komu tielko viac sekne - aj keď zároveň dodáva, že medzi ženami sa tento kus oblečenia veľkej obľube neteší. „Tielka navlečené na mužovi s kilami navyše vyzerajú priam nevkusne a odpudzujuco. Rozhodne je lepšia voľba tričko s krátkym rukávom. Toľko vo všeobecnosti,“ hovorí štylistka.

Čo sa týka dvojice Fico vs. Kajinek jednoznačne vie kto by na móle exceloval: „Je asi jasné kto vyzerá lepšie a u koho sa tielko dá akceptovať. Odhliadnuc od rôznych politických postojov či názorov, premiér je jasný víťaz,“ uviedla Ziegler. Aj keď sú podľa štylistky tielka dobrou časťou bielizne, odporúča ich obliekať si maximálne na športové aktivity a nie do reštaurácie či na bežné nosenie. „Dovoliť si ich môžu aj na hodiny cvičenia - a to myslím doslovne. Ale pozor, ozdobia len vyšportované telá zbavené nadmerného ochlpenia, na chrbte, na hrudníku a v podpazuší!“

Vianočné tipy na darček